Wpis z mikrobloga

Gdzie w Warszawie zrobić badania do profilu kandydata na kierowcę, żeby nie wbili mi okularów? W ostatnich dniach dopadła mnie potworna alergia i moje oczy wyglądają jak po kilkudniowym maratonie przed komputerem (°° Chcę dorobić sobie kategorię A na #motocykle, ale mam ograniczony czas i nie za bardzo mogę czekać aż przestanie się mocno pylić.

#prawojazdy #kierowca #warszawa #samochody
  • 9
@Tylko_noc: To przecież później trafia do prawa jazdy i mogą się przyczepić przy kontroli, po co mam ryzykować jak teraz mam normalny dokument bez żadnych dodatkowych wymogów?
Jest taki gabinet na alejach jerozolimskich, mocno popularny w google jak wpiszesz "badania kierowcow warszawa"

Cala wizyta 10 minut, podczas czytania liter lekarz byl zajety wypelnianiem kwitów wiec o ile slabo widzisz na tylko jedno oko to możesz sie wspomagac drugim
@snowak: a przypadkiem nie masz już badań lekarskich na kategorię A razem z B? Bo kwestia kodu na okulary/soczewki to już tylko kwestia badań, jeśli masz na A zrobione przy okazji B to możesz iść do wydziału komunikacji. ;)
@bb-8: Moja kategoria B jest z 2011 roku, jak jeszcze prawko było bezterminowe. Jakieś badania mi chyba wtedy robili, ale raczej już tego nie uznają? ;)