Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Ludzie bez umiejętności jeżdżą autami, które są beznadziejne do jazdy, a dobre do zrobienia przeciętnej, ale chociaż wymęczonej czasówki na torze i w sumie tyle, a później chlip chlip.

Niech se kupi coś skutecznego, coś co naturalnie się stabilizuje, a nie takie badziewie.
  • Odpowiedz
@let_it_be: nie dostosowal predkosci do umiejetnosci.
Btw czy teraz praktycznie we wszystkich samochodach instaluje sie male spojlery tuz przed przednimi kolami, zeby ped powietrza niszczyl napiecie powierzchniowe stojacej wody co mialo zapobiegac/niwelowac ilosc temu zjawisku
  • Odpowiedz
innymi słowy przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze..


@let_it_be: bo naturalne, że na drodze szybkiego ruchu stoi cały pas (albo więcej) wody za ślepym zakrętem. W deszcz na autostradzie powinno się jechać 50km/h nie? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: zmniejszenie prędkości do 90kmh powinno znacznie zmniejszyć ryzyko poślizgu na takiej wodzie, ale jeśli jesteś tak słabym kierowcą i nie czujesz się na siłach żeby dużym deszczu jechać szybciej, możesz próbować 50kmh jechać.
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
zmniejszenie prędkości do 90kmh powinno znacznie zmniejszyć ryzyko poślizgu na takiej wodzie


@let_it_be: przeczytaj co to ślepy zakręt, a potem wróć do dyskusji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: typie co ma ślepy zakręt do tego, że gość #!$%@?ł, o jakich przeszkodach mi tu chcesz napisać?

Znajdujące się po wewnętrznej stronie zakrętu przeszkody znacznie ograniczają pole widzenia kierowcy. „Zachowanie zasad bezpieczeństwa w takiej sytuacji to przede wszystkim obniżenie prędkości” – mówi Zbigniew Weseli, dyrektor Szkoły Jazdy Renault.


Masz, wkleiłem kawałek tekstu i pogrubiłem Ci kluczowe słowa. Poza tym ślepe zakręty dotyczą mniejszych dróg, nie dróg szybkiego ruchu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: jak się zesrał xD kolejny który albo #!$%@? albo stoi w miejscu, poza tym wylądować i jakiegoś zera na czarnej liście to przyjemność i obowiązek.
A teraz pal wroty synuś.
  • Odpowiedz