Wpis z mikrobloga

@Lolek222: W E3 Anakin był już rycerzem, to by ta scena kompletnie straciła sens. Chociaż i tak była trochę dziwna ta gadka "jak nie nauczysz się kontrolować agresji, nie przeć do zwycięstwa bla bla bla to nie przestaniesz być padawanem", a w Clone Warsach i E3 był jeszcze gorszy, a Rycerzem i tak został xD
  • Odpowiedz
W ogóle ciekaw jestem jak ona przeżyła rozkaz 66


@Lolek222: tak samo jak Maul który przeżył przecięcie w pół xD w SW żeby kogoś zabić, to trzeba mu łeb odrąbać xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Znaczy się tak był już rycerzem ale jak wiadomo Kenobi był mistrzem trollingu i mógł go #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No został ale wcale mi nie żal Zakonu Jedi sami byli sobie winni aroganckie #!$%@? i nie powiesz że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolek222: Z tym że Reeva rozwali Vadera to żartuję, ale ten dialog z New Hope jest tłumaczony na reddicie na dwa sposoby:
'Kiedy Cię opuszczałem byłem tylko uczniem, teraz jestem mistrzem'. - oznacza to wg niektórych że Vader mówi tu o opuszczeniu Obi Wana w Zemście Sithów, a nie że mówi o ostatniej walce.
Drugie wytłumaczenie psychofanów tego serialu - Obi Wan robiąc w #!$%@? Vadera z tym drugim statkiem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lolek222: ciekawe kto to niby ma oglądać
Jak się porówna jak w CW rozegrano fabularnie analogiczną postać czyli Ventress to aż żal dupę ściska
  • Odpowiedz