Wpis z mikrobloga

@Djodak bardzo podoba mi się hyosung gt 650, bo roczniki około 2008 kosztują od 4 do 7 tysięcy. Miałeś jakąś styczność z tym modelem? To brzmi zbyt dobrze by było prawdziwe, ceny są o połowę niższe niż za SV650, które jest bardzo podobną maszyną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pysznypasztet: fajna maszyna. Dosyć ciężka ale dźwięk v-dwojki rekompensuje. Bierz wersję z owiewka. Mniej #!$%@? po nogach. Sporo części wspólnych z Suzuki. Mi się podobała. Cena niższa bo ludzie boją się nieznanego
@Pysznypasztet: od kilku lat jeżdżę motocyklem na gaźnikach. Nie mam kompletnie żadnych problemów. Były czyszczone w 2016 i teraz w 2022. Pomiędzy tym tylko synchronizacja zgodnie z interwałem serwisowym. Niektórzy polecają spuszczać paliwo na zimę z komór pływakowych. Jak akurat pamiętam, to sam tak zrobię, ale zazwyczaj zapominam.
@Pysznypasztet: całkowicie zrozumiałe, ale gaźnik w tym kontekście powinien stanowić ostatni powód do zmartwień. W przypadku zakupu używanego motocykla można mieć wiele innych, bardziej priorytetowych powodów do wzmożonej czujności niż gaźniki.
@Pysznypasztet: 2 - z moich doświadczeń:
- w chińczyku dramat, musisz sam grzebać bo nikt nie chce się tego dotykać, póki działa jest ok
- w starym japońcu co dwa lata synchronizacja, raz na dekadę czyszczenie
Odpalasz na ssaniu przed założeniem kasku. Zawsze będzie palić trochę więcej niż to samo na wtrysku.