Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do TEGO wpisu. Właśnie odebrałem przesyłkę xD
Sprawozdanie z użycia zdam później, jak kolega przetestuje. Można pulsować, zawołam pulsujących ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki

Oo delivered.

No i polecam sklep secretdelivery, paczka przyszła nieoznakowana, sam brązowy karton i list przewozowy
Megawonsz_dziewienc - W nawiązaniu do TEGO wpisu. Właśnie odebrałem przesyłkę xD 
Spr...

źródło: comment_1655298443elgzA8UQYqoGXfvxUrHax4.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale trzeba być przegrywem XD


@zacieklykomentator: Przerywem to jest chodzenie na divy gdzie grubo płacisz, a ani nie pocałujesz się, ani minetki, ani loda bez gumy nie uświadczysz, bo... ryzyko że coś złapiesz. No chyba, że prócz przegrywa jesteś debilem i robisz takie rzeczy w divą. Teoretycznie z divą to pozostaje Ci tylko pchanie w dziurkę, czyli właśnie jak w tej "latarce", tylko że latarka wychodzi taniej, nie ma świadków,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Megawonsz_dziewienc:

Koc byś zawinął i w to wsadził taki sam efekt będziesz miał. Generalnie asortyment sexshopów to głównie chińska tandeta. Kilka razy coś kupiłem i gówno totalne. Np ostatnio jakieś nakładki, pierścienie na bydlaka, które w założeniu dzięki jakieś tam budowie miało zwiększać doznania w pusi i lipa. Drugi niby z wibracjami, podczas zakładania wyleciała mi bateria, ogólnie wibracje takie se, mało co odczuwalne, telefon mi mocniej wibruje. Jakieś lubrykanty,
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: @hacerking: > "Kobieta kupuje sobie zabawki do łóżka - ale fajnie, widać, że lubi urozmaicenie, niczego się nie wstydzi
Facet kupuje sobie "latarkę"/zabawki - co za kaleka, że nawet zaruchać nie potrafi (kpiny facetów), ale z ciebie zbereźnik, co ty #!$%@? #!$%@? (typowa reakcja, typowej kobiety"

Tylko zobaczcie, że to typy tak komentują głownie tutaj, a nie typiarki.
A OP niech się dobrze bawi.
  • Odpowiedz