Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do TEGO wpisu. Właśnie odebrałem przesyłkę xD
Sprawozdanie z użycia zdam później, jak kolega przetestuje. Można pulsować, zawołam pulsujących ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki

Oo delivered.

No i polecam sklep secretdelivery, paczka przyszła nieoznakowana, sam brązowy karton i list przewozowy
Megawonsz_dziewienc - W nawiązaniu do TEGO wpisu. Właśnie odebrałem przesyłkę xD 
Spr...

źródło: comment_1655298443elgzA8UQYqoGXfvxUrHax4.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megawonsz_dziewienc: Dam Ci taki protip kolego
Te zabawki to tylko od japońców, oni mają doświadczenie w robieniu dobrze spierdoxom, z polskich sklepów szczytuj.pl ma w ofercie i wysyłają bez nazwy firmy żeby nie było, że #!$%@? gumowa
#!$%@? opakowanie z anime i masz top tier zabawkę 300 lat przed amerykańcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najłatwiej znaleźć sobie kobietę


@zacieklykomentator: Najłatwiej, ale nie najlepiej. Nie wszyscy chcą się wiązać z drugą osobą, zmieniać status z WOLNY na w związku, a więc dla samego poruchania zrezygnować ze swojej WOLNOŚCI, NIEZALEŻNOŚCI, nałożyć na siebie dodatkowe obowiązki, zadania, kompromisy, poświęcać czas drugiej osobie żeby tylko czasem poruchać, a ta druga osoba to nie robot, też ma uczucia i może nie zawsze chcieć wtedy kiedy Ty chcesz, tak często
  • Odpowiedz