Wpis z mikrobloga

Skoro notorycznie przeszkadza wam syf w #biedronka to czemu robicie ten zakupy? ¯_(ツ)

Możecie isc do #lidl gdzie jest czysto ale trzeba do biedry bo tam najtaniej i syf jest sprawa drugorzędną nagle ¯_(ツ)


#zakupy #pieniadze
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banjo: byłem na zakupach, gdy "dostrajali" te lidlowskie kasy samoobsługowe do uruchomienia. Bez przerwy darły te komunikaty na cały sklep. Nie szło wytrzymać.
  • Odpowiedz
@Herato: Chyba w lidlu dawno nie byłeś. Straszny tam hałas, masa ludzi, światła które walą tak mocno jakbyś był na koncercie. Nie dziękuje postoje. Biedronka ma syf, ale przynajmniej jest spokój.
  • Odpowiedz
do biedry bo tam najtaniej


@Herato: xDDDDD
Przecież Lidl jest tańszy, mi tam koszyk wychodzi 30% taniej niż w tej brudnej, jebiącej, POTRZEBNE INFORMACJE biedronce.

Lidl? Mam trochę dalej niż do biedry i trzeba #!$%@?ć bo bilecik na parking ale przychodzę, jest czyściutko, tanio, kasy obsługowe są ciche, najczęściej chodzą płynnie (ale nie zawsze) i najważniejsze - zawsze jest przy nich pracownik. Zawsze ktoś jest na samoobsługowych. Nie to co
  • Odpowiedz
@Herato: O ile nie jestem narzekaczem na syf pod każdym wpisem, o tyle mam podobną sytuację co inni. Najbliższe biedronki - 4 min piechotą/6 minut piechotą/10 minut piechotą i 16 minut piechotą. Autobusem podzielić czas na 2. Najbliższy lidl? 20 minut autobusem/ 25 minut drogi (z jedną przesiadką) lub 30 minut drogi (z przesiadką).
  • Odpowiedz