Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
W nowym gniocie:
Szkoda mi was widzowie i fani, że daliście się oszukać Kikutowi. Ja robię cele, a on nie.

Widzowie przysłali trzy paczki.
W pierwszej:
Balantajs, ale tego mu nie wysyłajcie. Odda komuś w prezencie. Do tego jakieś prześcieradło na Kobre i książki dla dziecka, ale akat już taką ma.

Druga:
Jakieś gry i telefon jakiś stary. Pewnie Tiger już do lombardu leci.

Trzecia:
Komputer (to się zawszę przyda). Laptop, ale tego nie przesyłajcie, bo to stary typ. Takiego można dać jakiemuś bezdomnemu. Blachy do pieczenia, ale dla Tigera to bębenki xD. Jakieś kable, które może się przydadzą, a może nie. Wężyk, który zawsze się przyda xD. I jakieś duperele jak bluzka, szczotka do zębów i inne śmieci. Na końcu przez 5 minut melina nie widać, bo męczy się z paczką.

Ps. Mateusz już się pożegnał, ale jeszcze monolog na koniec. Kikut chciał go #!$%@? w ala alimenty na nie jego dziecko. Widzowie i fani weźcie sobie do głowy to. Nie wysyłajcie mu pieniędzy!

#bonzo
  • 3
@wypocinyproductions: Juz testuje. Za długo oglądam Uszoka, żeby mnie w #!$%@? zrobił, że nie pije. Na ostatnim gniocie 17 minutowym ewidentnie był po Hanasiu, był bardziej agresywny niż zwykle i plątał mu się język. To ten gniot gdzie mówi o defraudacji donejtow przez Asbeta.
Był też jeden strym gdzie Melin wychodził na kilka minut (w tym czasie Rambo wył jak #!$%@?) i wracał z coraz bardziej płaczącym się językiem i bardziej