Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #emigracja #przegryw #tibia
Mam 34 lata, od 18 roku życia siedzę w Austrii na farmie ziemniaków.
W ramach zatrudnienia mam własny pokój, ubrania robocze, śniadanie i obiado-kolacje oraz internet.
A że przepracowałem na tej farmie prawie 16 lat, to szef traktuje mnie jak "syna".

Teoretycznie nie muszę na nic wydawać.
Ciuchy kupuje raz na kwartał w szmateksach bo tylko poruszam się w nich po farmie i ewentualnie jakiś sklep.
Jakieś zachcianki z sklepu typu kola, czipsy itp. to też sporadycznie z tego korzystam. Bo wystarcza mi jedzenie i picie, które dostajemy na farmie w stołówce.

Ja jestem totalnym przegrywem, brak znajomych, bo na farmie ciągła rotacja, ja jestem tylko chyba tam na stałe.
Pracuję od 6 do 16 a potem zamykam się w pokoju i gram w tibie do północy.
I takie koło zataczam, nawet myślałem zacząć streamować to może kogoś poznam ale jakoś nie mam odwagi tego zrobić.

I trochę mnie to smuci, że tak umrę sam.
Uzbierało mi się na koncie za ten czas coś około 500 tysięcy EURO.

No i nie wiem co robić.
Czy wracać do polski z pieniędzmi i wynajmować jakaś kawalerkę i tak wegetować tylko nie chodzić do pracy tylko całymi dniami grać i może poznam jakąś kobietę?

Tak sobie liczyłem, że jakbym wydawał w polsce miesięcznie 4000 na swoje utrzymanie i wartość pieniądza by była "cały czas taka sama" to przez 40 lat nie musiałbym nic robić.

Jednak też myślałem popracować jeszcze z 4 lata żeby mieć większą emeryturę z Austrii w polsce.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a85c95924ad7d1568c1198
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 34
@DrGreen_2: Czemu zmarnowane życie ?

Chłop może przywieźć do polski 2 miliony - jeśli one miałyby cały czas taką samą lub podobną wartość to sobie może "wegetować" na wyższym poziomie niż niejedna polska rodzina.

Przecież w #!$%@? polaków robi w polsce za mniej, też mają tyle lat lub są starsi i cały swój hajs wydają na przeżycie od 1 do 1 no i też nie mają partnera.
Czy wracać do polski z pieniędzmi i wynajmować jakaś kawalerkę i tak wegetować tylko nie chodzić do pracy tylko całymi dniami grać i może poznam jakąś kobietę?


@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj może w coś zainwestować? Jakiś biznes? Przecież taką kasą możesz obracać w taki sposób że jesteś w stanie wyżyć już tylko z procentu? Oczywiście jeśli nie masz pojęcia o inwestowaniu to nie zaczynaj sam, spróbuj kogoś znaleźć kto odpowiednio pomnoży Twoje zyski,
@Mark022: @kodecss: dla mnie wazniejsze niz troche wiecej kasy na koncie jest to co przezylem, nie chcialbym swojej mlodosci spedzic na farmie ziemniakow, w tym czasie studiowalem, poznalem mnostwo ciekawych osob, siwetnie sie bawilem i podrozowalem.

jak jest sie czlowikiem bez ambicji i zadnych aspiracji to mozna tak zyc, czytajac ten post mozna zauwazyc ze ta osoba nawet nie bedzie potrafila sie cieszyc tymi pieniedzmi, wroci do polski i bedzie
@DrGreen_2: mysle ze mowisz tak tylko dlatego ze znasz jedna perspektywe pewnie gdybys mogl sie w niego wcielic to wybralbys te 2kk za ziemniaki bo taka kasa jest jednak troche wiecej warta niz wspomnienia z #!$%@? sie amarena w parku i zwiedzanie muzeum tym bardziej ze to 34lata a nie jakies 50
@Mark022: to co przyzlem uksztaltowalo mnie na czlowieka, ktorym jestem teraz. Kim jest OP? zbierzeczem ziemniakow! bo to jedyne co przezyl przez 18 lat!!! jest wiele innych drog do wzbogacenia sie a zbieranie ziemnaiakow nie jest chyba ta najlepsza!

jezeli Twoje wspomnienia z mlodosci to #!$%@? sie tanim winem i zwiedzanie muzeum to wspolczuje, i mogles w takim razie tez pojechac zbierac zmieniaki.
@DrGreen_2: wiadomo ze post jest na wyrost przez te teoretyczne 18lat musial robic cos wiecej niz zbierac ziemniaki a jesli nie i jest jaki #!$%@? umyslowo na co pisownia nie wskazuje to za te kase jeszcze zrobi z siebie goscia
OkiełznanyPapież: @DrGreen_2: masz racje. OP zmarnował zycie na siędzenie na dupie. Fajnie, ze ma gotówkę, ale w wieku 35 lat będzie teraz zaczynał zycie? Szukał pierwszej miłości? Creepy w #!$%@?
@Mark022: Głupoty gadasz, Na wszystko jest czas i pora a wiek 35 lat ma większość najważniejszych rzeczy w zyciu to już za późno. 35 lat to już praktycznie pan w średnim wieku
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua