Wpis z mikrobloga

Jakieś 3/4 tygodnie temu naprawiłem klimatyzację w audi A6 C7 moi j żony.. kosz spory bo #!$%@?ło się wszystko co możliwe(2700zl) robota z materiałem.
(Naprawa na fakturę , wszystkie części nowe)

Spoko pogadaliśmy wszystko było super.
Dziś żona wraca z pracy, coś jebło klima nie działa.. już taki #!$%@? jestem że głowa mała. Jadę do gościa za dwie godziny i zobaczymy co powie. Bo w piątek mamy daleki wyjazd i bez klimy nie da rady jechać, a w czwartek jeszcze święto...czy kiedyś mieliscie podobną sytuację?

#samochody #zalesie #audi
  • 15
@Wykop24h: Jak jest uczciwy i nabił czynnik zgodnie z TISem to bardzo możliwe, że jest go za dużo i klima nie odpala, bo za duże przeciążenie układu. Temat przerabiałem u siebie, TIS podawał 840mg i klima się wyłączała randomowo, odessanie 100mg rozwiązało problem jak ręką odjął
@iktorn83 może być ale żona usłyszała huk dobiegający z sinika, już miałem pełne gacie jak pomyślałem że to rozrząd więc wytłumaczyłem jej co ma sprawdzić i powiedziała że wszystko na swoim miejscu paski itp.. gościu wydawał się uczciwy i dostałem go z polecenia nie jeden osoby więc zobaczymy ocb jak pojadę, z resztą jak przyjadę do domu to odrazu sprawdzę czy kompresor się włącza
@Wykop24h: jak się #!$%@?ło wszystko co możliwe to było by dużo drożej niż te 2700. Zanim zaczniesz wieszać na nim psy niech przy tobie sprawdzi podstawowe rzeczy związane z klimą chociaż obstawiam, że nie chciało mu się wyczyścić układu i znowu do remontu do wuja na warsztat non stop trafiają takie fury, że ktoś wymienił kompresor a za tydzień znowu padaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niukron: To nie jest na pół gwizdka, to jest wina TISa dotycząca mojego auta, że podaje złe wartości. Nie wnikając w szczegóły co to za auto, temat wałkowany wielokrotnie na grupach. TIS dla wersji na Australię z tym samym osprzętem pokazuje już poprawną wartość.
@paniczhrabi
@Dejwi996
@Niukron

Były wymieniane czujniki , kompresor , chłodnica i coś tam jeszcze.. nie wieszam na nikim psów tylko zadałem pytanie. Również uważam że układ mógł być nie wyczyszczony a w grupie VW kompresory z tego co słyszałem są bardzo czułe.
@Dejwi996
@Golfinho
@paniczhrabi
@iktorn83
@Niukron
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni
@iktorn83
@Shellthorn

Sprawdził wszystko i sprężarka znowu do wymiany, nie wyczyścił układu i mówił że jakaś sprzęgieło się zereaalo i dlatego był huk. I będzie tamta sprężarka pójdzie do wymiany a założy nowa. I teraz czy porostu wsiąść nową sprężarkę i jechać do kogo innego bo on mówił że nie ma sprzętu do wyczyczenia układu czy niech zakłada a jak się #!$%@? znowu jechać do niego
@Wykop24h: to po uj wymieniał jak nie ma do tego sprzętu? Jedynym słowem idiota czyszczenie układu to podstawa. Oddaj samochód do porządnego zakładu a temu idiocie dasz fakturę do opłaty.
@Dejwi996 tak też zrobię , jadę jutro po nową sprężarkę i jadę do innego zakładu co zajmuje się tylko klimatyzacja, mówiłi mi w innym zakładzie że może jeszcze chłodnica będzie do wymiany bo może być niemożliwe jej wyczyszczenie
@paniczhrabi i się nie znamy