Wpis z mikrobloga

1732 + 1 = 1733

Tytuł: Królowa niczego
Autor: Holly Black
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★
ISBN: 9788376868752
Tłumacz: Stanisław Kroszczyński
Wydawnictwo: Jaguar
Forma książki: e-book
Zakończenie serii rozpoczętej książką Okrutny Książę. W tej części było dużo mniej o seksie, uczuciach i innych rzeczach, których nadmiar można było odczuć w poprzednich dwóch. Zakończenie było słodko-pierdzące ale całkiem fajne i logiczne. Jest to typowa fantastyka młodzieżowa, czytałam lepsze ale całkiem dobrze się bawiłam przy wszystkich trzech książkach. Lekka lektura, nie trzeba przy niej za bardzo myśleć, a czasami bardzo tego potrzebuję.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
Owieczka997 - 1732 + 1 = 1733

Tytuł: Królowa niczego
Autor: Holly Black
Gatunek: fan...

źródło: comment_165520469517yXQphiScnQgcZ5EvINKU.jpg

Pobierz
  • 5
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-07-01 00:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: szkoła, dzieci
Liczba stron książki: 276

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Królowa niczego (Holly Black)
2\. Wszystkie jasne miejsca (Jennifer Niven) - najnowsza recenzja usera Jeloops ★★★★★ (10.0 / 10) -
@cutecatboy: Pierwsza część miała dużo opisów całowania, rumienienia się, dotykania, seksu itp. Druga już trochę mniej, a w trzeciej jest to bardziej tło. Niemniej jednak jest to właśnie kierowane do młodych dziewczyn, które czekają aż przyjedzie do nich książę na białym koniu i przeżyją romans życia. Gdyby odjąć te wątki to była by to całkiem porządna seria fantasy bo autorka zbudowała ciekawy świat z ciekawymi postaciami.
@cutecatboy: De facto nazywa się to fantastyka młodzieżowa ale nie zawsze jest to zaznaczone. Też nie każda fantastyka młodzieżowa jest tandetna. Np. czytałam książkę Lore i chociaż skierowana do młodzieży to bardzo fajna - podobnie jak książki od Riordana.