Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Mam auto z dieslem. Przebieg niecałe 200k. Polecacie coś jako dodatek do paliwa/oleju? Jakiś ceratec od liqui Molly? Są też środki do wtrysków od liqui Molly. Splung i system reinger czy jakoś tak xd co bardziej polecacie? W ogóle co polecacie.

#motoryzacja #samochody
  • 26
@Simfecstio: Moje prywatne zdanie jest takie, ze ze te wszystkie szpulungi i plukanski nie sa obojetne dla wrazliwych ukladow wtryskowych. Pomoglo mi to w kilku autach w co sam nie wierzylem, ale bylbym ostrozny z stosowaniem tego profilaktycznie i bez powodow.
@Simfecstio: jedynie kiedy zauważyłem organoleptycznie i idzd jakąś zmianę w focus mk2 2.0tdci 136km 300k nalatane to wlanie całej butelki https://liquimoly.sklep.pl/458-oczyszczacz-wtryskiwaczy-05l.html na rezerwie i przelecenie baku prawie do sucha ale nie polecam tej metody( ͡° ͜ʖ ͡°) kolega do ff mk2 1.6tdci 115km ponad 350k leje co jakiś bak też to i też widzi różnicę. Ale, wiesz na to co piszę gwarancja VIP na 1przejechany kilometr.
@Simfecstio: Po co chcesz czyscic cos czego nie da sie wyczyscic w domowych warunkach? Wtryskiwacz to jest bardzo, ale to bardzo skomplikowany i precyzyjnie wykonany detal.

Jak juz tak bardzo martwisz sie o stan wtryskiwaczyt to podjedz do dobrego mechanika. Sprawdzi Ci dawki, korekty i cala reszte. Zaplacisz pewnie ze 100-200 a bedziesz wiedzial co i jak. Albo sprawdzenie wtrysku na maszynie to masz 50-100 i wiesz o nim wszystko.

Uwazam,