Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak czytam ten #przegryw i te wszystkie
- ona woli bad boya, a ja taki stateczny poukładany.... to nie fair...
Długi wywód nie przyciągnie was, ale tak długo ja nie czytałem was nie zauważyłem właśnie tego co dawało mi przewagę, mimo, że mam te 175, brak prawa jazdy itd\
Jakos tak się złożyło, że mam humorki, czy raczej jak zechce pójść na spacer w nocy to pójdę, dość silnie jestem konsekwentny, kobiety dość szybko widzą to. Nieważne, czy podoba im się to, szybko szanują, walczą, bym zmienił to, ale... wlasnie, raz zmieniłem to, mając z 5 lat temu wątpliwość czy tak trzeba, wtedy ona się zmieniła. Jej zachowanie było straszne, ogolnie czuć było, że jestem 'kolega'. Gdy wcześniej mogłem z nią wszystko, byłem 'panem' sytuacji. Ta jedna cecha uważam, jest najważniejsza, nie ma zasady, że musisz być lewicowy prawicowy, musisz być szczery w tym, ja nie wstydzę się nigdy powiedzieć, że ja nie lubię samochodów, jak chcesz to możesz mnie wozić. Jest czasem zonk w głowie, ale nawet największa blachara, nie miała problemu. Nie tylko polki, ale inne narodowości tak samo, tak długo jak jesteście KONSEKWENTNI, tak długo ona was szanuje.
Cześć z was opowiada bajki co potem wychodzi, tłumaczycie się, wychodzi wasza nie pewność, da się wyjśc z twarza z czegoś co nie wyszło, ale jeśli walisz ściemy, że ty to masz mustang, a nie masz prawka to ona to szybko wyczuje. Czuj się dobrze i pewnie w swojej skórze, pewność siebie nie polega na tym, by być samcą alfa, polega na tym, że wisi ci jej zdanie, a zarazem pośrednio ''zmuszasz ja'' do tego by akceptowała to albo poszla sobie. Gdy laska ci nie odpisuje, a ty płaczesz, ze nie jestes chadem i wywód, wlasnie tak pielęgnujesz w sobie przeciwną postawę. To jest mechanizm, który będzie często odpalał się, gdy ona zrobi ci shit test. Gdy powiesz - dziś nie spotkam się, bo gram z kolegami.


A ona zrobi ci wjazd emocjonalny, gdy przegrasz go, bo nagle coś kiedyś obiecales, nagle potrzebuje cie, jesteś najważniejszy, ty to łykniesz.. przesunie granice. Jeśli coś chciałeś, a ona byle wymyśloną gadką przekonuje cię do siebie, powoli wie, że ty nie jesteś godny zaufania. Jak może być z kimś kto nawet siebie nie szanuje, zaczyna dostrzegać śmiecia, czuć smród, tak powoli zrobi z ciebie zabawkę. Ale dlatego, że Ty tego chcesz, Nie tłumacz się, że ona to mówiła, ze chce bym zajął się nią, że przecież mnie potrzebowała. Olałem grę dla niej, ale wlasnie... ty sam wcześniej oznajmiłeś, że idziesz grać, a potem zmieniłeś zdanie. Zrobiłeś z własnej gęby.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) To czemu płaczesz, że potem ona zrobiła z Ciebie szmatę. Zrozum, że jeśli kobieta dała ci szanse, to najczęściej ty ją #!$%@?ś tym, że zeszmaciłeś swoje 'ja'
Ty płaczesz i używasz - byłem dla niej, mogła na mnie liczyć, zawsze przyjechałem.
A ona widzi, faceta, który nie zagwarantuje przyszłość sobie, ani jej, że może zdradzi, bo jeśli kobieta go tak łatwo przekonuje to jak ona mogła to inna, nie ma własnego zdania, że jest potulny, ogólnie bez wartości.
Nieważne jak bardzo będziesz próbował nazywać swoje zachowanie wyjątkowym, gloryfikować swoją postawę, zawsze, ale to zawsze będziesz bez wartości.
Na koniec tylko - te wasze szare myszki, ktore najczęściej to kobiety z depresją, problemami, a także ciężarem, licząc, że ona będąc na dnie doceni, kogoś kto zniesie wasz wkład, nie ma tego schematu - to błąd. Ona ma to bardziej, tylko pasożytuje, tak długo jak dajesz wysysać sobie energię. Na bank są tu osoby, które doświadczyły tego, że dziewczyna dziękowała za to, że był przy niej ,a potem poszła w tango


z kimś kto ją nie wspierał. TY zostaniesz przyjacielem, nawet jak ci dawała wcześniej, będąc chora, pomyśl jak jesteś żałosny żerując na takiej osobie, że poświęcasz swoje zdrowie i godność byle zaruchać.
#tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #simp

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a7a4cb447aecb9af4eee3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz już nie znajdę ale oglądałem raz wypociny takiego typa co gadał podobnie do ciebie, że facet musi być konsekwentny w swoim działaniu i trzymać się własnego zdania. Ona się spruje że on ma swoje zajęcie, że nie spędzi z nią tego czasu i będzie grał w gry, tenisa czy majsterkował. Jednak będzie go szanować, bo chłop twardo obstaje przy swoim.
OP: lubię jak tak piszą właśnie @BKZGlamrap gdy piszę ci z ironią typ co ogląda pato ewy gawin czy inne marginesy, taka osoba z pewnością wartościowe spojrzenie na świat.
@2564 i pan co tworzy wpis z tagiem polka, a także płacze, bo go odrzucaja, typie Twoje zdanie przy takim płaczy jaki tworzysz ma wartość 0. Najwięcej krytykują Ci co najmniej mogą i potrafią, to najzabawniejsze, zero doświadczenie, zerowa godność. To chyba
RadosnaŻona: #!$%@?. Niezmiernie zawsze bawia te wysrywy o trzymanki ramy, lustrach, push pull legs i inne gowna. Jak jesteś przystojny i masz branie, i ona o tym wie to będzie musiała tolerować twoje olewactwo podejście, dbanie tylko o swój interes i inne narcystczne zachowania. Jak jesteś przeciętniakiem to takim zachowaniem będziesz tryhardem i będziesz w jej oczach nieautentyczny w tym ci robisz. Poziom genów predysponuje cie do bycia ciepłym miłym facetem
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ja nie pisałem z ironią akurat, uważam, że jest tu sporo racji, np. ten fragment uważam za wartościowy.

Czuj się dobrze i pewnie w swojej skórze, pewność siebie nie polega na tym, by być samcą alfa, polega na tym, że wisi ci jej zdanie, a zarazem pośrednio ''zmuszasz ja'' do tego by akceptowała to albo poszla sobie. Gdy laska ci nie odpisuje, a ty płaczesz, ze nie jestes chadem
@BKZGlamrap: a co do patologii, to ja tylko wyśmiewam odklejenie tej debilki Gawin i nawołuję aby w końcu urzędy zrobiły z nią porządek (jej kanału nie oglądam i w to szambo nie wejdę, korzystam z innych commentary i shotów do pozyskiwania wiedzy o niej), o MLM-ach się nie będę wypowiadał za dużo bo to długa historia, w skrócie byłem w jednym na dosłownie chwilę i uważam je za walone sekty po