Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki chciałbym wszystkich ostrzec przed EMED CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (https://receptaonline.pl)
Od momentu opłacenia transakcji minęło już 6 dni w trakcie których nie było żadnego kontaktu ze strony tej firmy mimo wysłania dwóch zgłoszeń przez formularz na ich stronie oraz jednego maila na podany na ich stronie adres email. Nie ma też obiecanego SMS'a z receptą. Nie ma nic. Uważajcie na nich bo to są oszuści.
Link do transakcji żeby nie było, że ściemniam https://secure.payu.com/front/paymentinfo/a45568a886cb340c10489048bae6d829caceae4fbc09654ea1b3e8ad50240a8f/pl
Da się w ogóle coś z tym zrobić? Kij z kasą ale takie oszukiwanie ludzi mnie okrutnie wkurza.

MicroPepe - Mirki i Mirabelki chciałbym wszystkich ostrzec przed EMED CLINIC SPÓŁKA Z...

źródło: comment_1655149543LJh5MBoBoVvGPTozrx8dat.jpg

Pobierz
  • 45
Miałeś 6 dni na zabawę.


@zenon_z_chorzowa1: na jaką #!$%@? zabawę? Robiłem już wcześniej konsultacje przez Internet, jest to bardzo wygodne tak samo jak zakupy na allegro, nie trzeba nigdzie łazić. Po prostu takie wyniki daje wyszukiwanie frazy "recepta online" i na taki scam można trafić. Myślałem, że takie rzeczy się już nie zdarzają żeby strona z pierwszej strony wyszukiwania była oszustwem. Tańsze to niż iść do lekarza za 150 PLN po
a to czemu nie użyłeś tej samej strony co wcześniej, nie chcieli benzo przepisać? XD


@Naproksen: myślałem, że to ta sama. Myślisz, że pamiętam adresy jakichś randomowych stron? Weź się z tym benzo ogarnij. Może ty jesteś ćpunem ale nie każdy tak ma.
Człowieku jesteś niereformowalny, ty zamówiłeś leki, nie #!$%@? ze konsultacje.


@zenon_z_chorzowa1: przecież potrzebuję receptę na leki a oni tam robią e-konsultacje i albo wypisują receptę albo zmieniają ci lek albo nie wypisują recepty. Ostatnio chciałem leki nasenne to mi nie dali Nasenu tylko Hydroksyzynę. Ale to chyba na inne stronce było. I normalnie z lekarzem pisałem przez ich komunikator na stronce. Czym to się różni od rozmowy z lekarzem przez telefon
@MicroPepe: Cooooo?! Mówisz lekarzowi jakie leki potrzebujesz?! Ja idę i mówię o objawach ;) nawet dzwonię! Jeśli ktoś przepisał ci leki nasenne bez badań i konsultacji to dla mnie jest to oszust. Ciekawe ile osób umiera przez leczenie się przez Google i zamawianie sobie swoich wymyślonych lekarstw.