Wpis z mikrobloga

Witam mam pytanie. Ile najszybciej podróżowaliście autem? Liczy się zarówno prowadzenie ale też jako pasażer. Można wpisać też to i to. Marka i model auta niekoniecznie ale fajnie jak, by się znalazło.

Ja zaczynam.
Citroen C4 2014r, 200km/h. Pasażer.

190km/h ford mondeo 2018r. Kierowca

Bubsy3D - Witam mam pytanie. Ile najszybciej podróżowaliście autem? Liczy się zarówno...

źródło: comment_16551495650GDbGBIGsOh1O0nltHYThn.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bubsy3D: ja #!$%@?, czytam te komentarze i strach do auta wsiąść... 180km/h bo miałem 18 lat i debilem #!$%@? byłem. Od tego czasu nie przekroczyłem 160, na autostradzie ns ogół jadę ok 120 bo nie chce mi się zygzakow robić...
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: moj rekord na autostradzie (niemieckiej oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to średnia prędkość 210kmh na odcinku prawie 70 kilometrów. Ah, covid i puste autostrady, to było coś. Non stop gaz w podłodze, maksymalna prędkość to 240, bo więcej auto nie dało rady. Wciągnęło chyba 1/3 baku XD

A z ciekawostek to jechałem kiedyś 230. Cabrio. Bez dachu. Niesamowite wrażenia, jakbyś wchodził w nadprzestrzeń. Antenka od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bubsy3D: bmw m850i - 225 kmh
Golf mk3 1.9tdi mod chip tunned - 210 kmh
Bmw e39 - 200 kmh
Porshe 718 boxster - 220kmh

3 pierwsze kierowca, ostatni jako pasazer
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bubsy3D: jako kierowca? 173 wg GPS Octavią 1u2 z 90 km z TDI i jakieś 170 Yarisem III 1.3 102 km. W obydwu autach kończyło się już pod butem, Octavia dodatkowo dre ryja przy takiej prędkości. Będę z niej robił 140 KM i dam jej jakieś poważniejsze wygłuszenie, to na pewno sprawdzę po fakcie, jak się ma Vmax. Jako pasażer też chyba nigdy nie przekroczyłem dwusetki.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Golfem dwójką 174km/h według gpsa.

Resztą samochodów nie chciało mi sie sprawdzać v max. i z reguły 170 nigdy nie przekroczyłem.

Jako pasażer to chyba najszybciej ze 110 xd
  • Odpowiedz