Wpis z mikrobloga

Witam mam pytanie. Ile najszybciej podróżowaliście autem? Liczy się zarówno prowadzenie ale też jako pasażer. Można wpisać też to i to. Marka i model auta niekoniecznie ale fajnie jak, by się znalazło.

Ja zaczynam.
Citroen C4 2014r, 200km/h. Pasażer.

190km/h ford mondeo 2018r. Kierowca

Bubsy3D - Witam mam pytanie. Ile najszybciej podróżowaliście autem? Liczy się zarówno...

źródło: comment_16551495650GDbGBIGsOh1O0nltHYThn.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Bubsy3D 250 km/h w Audi A4 45 TFSI 245 koni jako kierowca. Chciałbym kiedyś dobić do 300 km/h , dużo czasu nie zostało. Niedługo pewnie wprowadzą limity w Niemczech na Autobahnie. No i weź znajdź samochód który tyle pojedzie i nie kosztuje fortune..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bubsy3D: jako kierowca 190 km/h Oplem Zafirą A 1.6, a 220 z groszami jako pasażer Opla Zafiry A 2.0T OPC xD
Wartym wspomnienia rekordem niech będzie też mój rekord firmowy służbową Pandą. 168 km/h po S8, zmierzone dwoma niezależnymi odbiornikami GPS xD²
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: mialem okazje jechac jako pasazer w m5 cs f90 okolice 310kmh, wrazenia super ale powiem szczerze, ze bardziej osrany bylem jadąc 20 lat temu moim twingo (pierwsze auto) na autostradzie, na pełnej #!$%@? z górki, tam licznik działa tylko do dokładnych 156kmh i dalej nie liczy więc nie wiem ile lecialem, ale nie zapomne tego nigdy.

Polecam serdecznie przejazdzke ring taxi na nurburgringu. Gosciu nawet z najwiekszych cwaniakow zrobi miękkie
  • Odpowiedz