Wpis z mikrobloga

Panowie mam za niecały tydzień #wesele i miałem iść z dziewczyną którą poznałem 3-4 miechy temu na #tinder . Niestety jest jeden problem z ludźmi z którymi ma się krótka relacje, dziewczyna stwierdziła, ze jednak nie może, nie ma co wchodzić w szczegóły. Teraz w sumie zastanawiam się jak to rozwiązać. Z jednej strony odechciało mi sie tam iść, ale jest to dobry kolega z czasów LO/studiów i wszystko już mu potwierdziłem, razem z noclegiem. Z drugiej strony na ostatnia chwile kogoś randomowego zapraszać czy pisać do koleżanek z którymi rozmawiam raz na pare miesięcy.. Najchętniej poszedłbym na sam ślub, dał kopertę, złożył życzenia i do domu..
  • 7
@milek347 trzeba pamiętać, że jesteś gościem, to Ty zostałeś zaproszony, idź jak Tobie wygodnie. Chcesz potańczyć i brać odpowiedzialność za laskę? No to pytaj koleżanek, znajomych, co się może najgorszego stać, odmówią? :)

Nie chcesz iść z randomem to zabieraj się solo i wyjdź kiedy Ci pasuje. Tutaj rodzice ani nikt inny nie ma wiążących oczekiwań co do dorosłego człowieka na weselu.

Tutaj tylko trochę słabe jest, że para młoda zapłaci za
@milek347: No i masz nauczkę żeby na następny raz nie zapraszać na wesele, które jest dla rodziny i przyjaciół, randomowych lasek z tindera. Odmówienie na ostatnia chwile to jest już w ogóle słabe zagranie. Ostateczne potwierdzenie liczby gości i zapłata zazwyczaj odbywa się od miesiąca do 2 tygodni przed ślubem wiec para młoda na pewno już zapłaciła za Twoja osobę towarzysząca. Nie szukaj kolejnej typiary, której imienia nie będziesz pamiętał za
@milek347: Nie idź sam, nie słuchaj przegrywów. Będziesz siedział i uchlewał się na smutno i wszyscy będą Cię zapraszać do tańca, bo będą Ci współczuć, że jesteś sam. Normalnie na tinderze daj opis, że szukasz partnerki na wesele, wszystko opłacasz i jedziesz z tematem. Może nawet poznasz kogoś kto będzie ciekawszy niż Twoja obecna księżniczka.
@milek347 Twój kumpel już opłacił talerz za twoją partnerkę (pewnie około 500 PLN) i miejsce noclegowe(150 PLN pewnie). Po co zapraszasz szlaufa z tindera XD