Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
400 198 + 74 + 50 = 400 322

Teneryfa z różowym

Podjazd pod Santiago del Teide w upale trochę mnie wykończył (1070m przewyższenia na 17km), ale zawsze chciałem pojeździć po takich prawdziwych serpentynkach więc nie narzekam. Żona na elektryku nie była zachwycona, no ale jakoś dała radę xD

Szokująca postawa kierowców - przy wyprzedzaniu na ciasnych zakrętach czekali (nieraz po 1-2 minuty) na dobrą widoczność i linię przerywaną i zjeżdżali na przeciwległy pas. A w Polsce nadal jak w chlewie...

Max square: 25x25
Max cluster: 846
Total tiles: 1751 (+59)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Ezi - 400 198 + 74 + 50 = 400 322

Teneryfa z różowym

Podjazd pod Santiago del Tei...

źródło: comment_16551074667wSiqKnrdG2vezUl7yxUFc.jpg

Pobierz
  • 7
Podjazd (i zjazd) pod Teide to jedno z moich najlepszych rowerowych wspomnień, widoki wspaniałe a kierowcy wyrozumiali. Polecam pojechać jeszcze wyżej, prawdziwie nieziemskie widoki zaczynaja się Ok 2000 metrów :)
Szokująca postawa kierowców - przy wyprzedzaniu na ciasnych zakrętach czekali (nieraz po 1-2 minuty) na dobrą widoczność i linię przerywaną i zjeżdżali na przeciwległy pas. A w Polsce nadal jak w chlewie...


@Ezi: a weź nawet nie mów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tusk: @Biedactwo: kiedyś nadrobię, byłem na obu trasach autem i wyglądały super :)

@mieszczanin: w górach było spoko, jak jechaliśmy blisko lotniska po długich prostych drogach to całkiem nami miotało. Tak, pożyczaliśmy w Bike Experience Tenerife, mają spory wybór rowerów (nawet jakieś Bianchi na Di2) z spd-ami, uchwytem na Garmina i narzędziami