Wpis z mikrobloga

No to nieźle xD w prime bedzie sie bic parke i wrzodek z tego co widze, a przeciez obu kasjo cisnął. Ciekawi mnie czy kasjo po prostu jest wlodarzem i nie ma wplywu na to kogo biorą, czy zaplacil im uberduże pieniadze czy co ze tam sie bija? W sensie nie rozumiem, jak wyzywali sie ostro po walkach, to czemu do niego idą, i czemu on ich zatrudnia, niech mnie ktos oswieci bo serio nie czaje. Wiem ze poza kamerami duzo zawodnikow sie lubi lub chociaz gada ze soba(polak ferrari np, piątki se normalnie zbijają) ale tu bylo ostrzej o wiele
#famemma #primemma
  • 16
@21twoone: Osoby zasiadające w zarządzie PRIME MMA SP. Z O.O., WROCŁAW:

BEZRĄK TOMASZ ur. 1977 (Mężczyzna)
stanowisko: PREZES ZARZĄDU


Aktualni właściciele PRIME MMA SP. Z O.O., WROCŁAW:

BIRKA KAMIL MARCIN ur. 1981 (Mężczyzna)
udziały: 70 udzialów
SZUBA BARTOSZ ur. 1973 (Mężczyzna)
udziały: 30 udzialów
@LoveSonia: Mogli chociaż tam dopisać "Kasjo - potężny włodarz" xd
Ciekawe czy jak by im się noga powinęła, przyznałby jak wczoraj Olejnik, że jest tylko zwykłym pracownikiem xd Tego "moja federacja" już się słuchać nie da...
@zeidarusek: a to nie wiedziałem. Do wpisu w KRS wystarczy 5 tys zł i nie każdy lubi figurować w oficjalnych dokumentach. Ale być może jest jak mówisz skoro ma siano. To on też w fenie ma najwięcej do gadania? Jak zakładali prime wszyscy mówili że to są słupy i zwykli pracownicy fenu
@21twoone: 1. Kasjo nie ma nic do powiedzenia.
2. Serio ktoś wierzy, że oprócz Najmana konflikty Kasjo nie były udawane?

Mimo wszystko, czuję, że Najmana nie będzie w Prime, jest to pewnie jedyny warunek przez który zgodził się on być twarzą federacji.