Wpis z mikrobloga

Niech mi jeszcze ktoś powie, że to odosobniony przypadek, że to ta placówka zła a kościółek dobry. Kościół Katolicki jest złem wcielonym co pokazują nie tylko liczne materiały z działalności matki teresy, oraz niesety te sytuacje mające miejsce w polszy jak i wielu innych krajach. Zdelegalizować tych gałganów raz na dobrze. Abba ojcze.


Poniższy materiał dla ludzi o mocnych nerwach

https://twitter.com/SzJadczak/status/1536225946075799552?s=20&t=XEZ6fhrMx38l_EmTvGOQug

#bekazkatoli #kosciol #neuropa
  • 23
Niech mi jeszcze ktoś powie, że to odosobniony przypadek, że to ta placówka zła a kościółek dobry


@Zuldzin: No to mówię:


Kościół Katolicki w Polsce prowadzi:


Dla dzieci i młodzieży obciążonych ubóstwem: 92 domy dziecka,
27 domów matki i dziecka,
27 burs,
378 świetlic terapeutycznych,
30 centrów interwencji kryzysowej,
105 podwórkowych klubów,
257 ośrodków kolonijnych,
21 telefonów zaufania
65 funduszów stypendialnych.

Dla osób starszych:
160 domów pomocy społecznej,
69 klubów seniora,
@Zuldzin:

No i co z tego ,że prowadza? Skoro warunki są takie jak widać na twitterku, czy innych informacjach xD najlepiej jest zarzucić bezsensownymi liczbami i twierdzić ,ze spoko, nie widząc w ogóle JAKOŚCI uslug xD to jest dobre serio


Nie w każdym tak jest więc sugestia w druga stronę to równiez debilizm i głupota.
Ale w ogromie takich instytucji jest,


@Zuldzin: Gdyby tak było, to tego typu informację jak choćby ta dzisiejsza, miałbyś co tydzień.

a jak wiadomo to tylko wierzchołek gory lodowej


Gdzie wiadomo? Przez kogo? Nie powiesz chyba, że istnieje jakiś spisek "światowego prawactwa", które ukrywa takie fakty. W dobie Internetu i mediów, które w większości są nieprzychylne Kościołowi?
Gdzie wiadomo? Przez kogo? Nie powiesz chyba, że istnieje jakiś spisek "światowego prawactwa", które ukrywa takie fakty. W dobie Internetu i mediów, które w większości są nieprzychylne Kościołowi?


@meres: to juz sobie sam dopisujesz jakies glupoty, masz wybujalą wyobraźnię :-*
jesli tego nie widzisz to nienajlepiej swiadczy o twoim bogactwie intelektualnym


@Bajo-Jajo: jest i mastermind łączący kropki
9/11 spowodował Bush, a wojna na Ukrainie to spisek światowego lewactwa, żeby przykryć klonowanie ludzi w Japonii