Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hrabia_Horeszko: informacje są nieczytelne, a jak spieszę się na pociąg to chce wiedzieć dwie rzeczy - godzina i peron, a nie zastanawiać się co jest na tej tabliczce, w jakiej porze roku informacja obowiązuje, czy tabliczka jest w ogóle aktualna itp.
Mamy 2022 rok, takie info powinno być na elektronicznej tablicy tak żeby nikt nie miał wątpliwości co, gdzie i jak.
@frow: na portalu pasażera (ja korzystam z aplikacji na telefon ale jest też strona), są tam też spisane opóźnienia (czasem nawet podają sensowny powód tych opóźnień). Ja najczęściej wyszukuje pociągi po stacji przyjazdu ale można też po trasie skąd dokąd się jedzie i po numerze pociągu.
@Mave: Wydaje mi się, ze nie jeździsz za często pociągami i nie orientujesz się jakie są faktyczne problemy z PKP, bo akurat ze wszystkich rzeczy papierowy rozkład jazdy jest najprzyjemniejszy. Masz dosłownie tak jak chcesz: godzina | peron | trasa. Dodatkowe informacje o pociągu masz piktogramami opisane, żebyś za dużo czytać nie musiał. Nawet oznakowanie peronu i toru masz liczbami rzymskimi i arabskimi, żebyś się nie pomylił. Rozkład jest zawsze aktualny,