Wpis z mikrobloga

Mam pewne zapytanie do Pani Prezydent @hannazdanowska . Jak wiadomo czy to na Wykopie czy ogólne w internecie dużej części osób Łódź kojarzy się z sławetnym filmikiem z Cezarym Pazurą wychodzącym z dworca Łódź Kaliska. Budowa Fabrycznego może być szansą na świetną kampanię reklamową z tym związaną. Chodzi o pomysł użytkownika lodzer.m z Forum Polskich Wieżowców

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=109803746&postcount=335

Zacytuję tutaj

_Jedzie Cezary Pazura pociągiem, przysypia. Pociąg zwalnia, aktor się budzi. Leniwie zdejmuje bagaż z półki, idzie do drzwi, tymczasem pociąg już zatrzymuje się na dworcu Łódź Fabryczna, pasażerowie wysiadają. Zbliżając się do progu drzwi pociągu, Cezary mówi pod nosem obojętnie: "Łódź...". Dopiero stawiając krok na peronie podnosi wzrok, rozgląda się i - już głośniej - dopowiada: "o, ku***!"._

W dzisiejszych czasach mogłoby to odnieść naprawdę niezły skutek

#lodz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radus: @czlapka: Myślę, że Pazura, za odpowiednią dla klasy aktora gażę, byłby skłonny do wystąpienia w takiej reklamie. Jeśli byłaby dobrze zrobiona, odniosłaby ogromny sukces. Myślę, że hasło "Ajlawju, Łódź" byłoby idealnym podsumowaniem tego.

@hannazdanowska - prosimy przekazać pomysł Panu Wojdakowi oraz jego grupie, gdyż moim (i wielu innych) zdaniem jest po prostu fantastyczny.
  • Odpowiedz
@czlapka: @skvader @piksel169 Jestem przekonana, że gdy powstanie dworzec, zrewitalizaujemy EC1 i skończy się budowa Bramy Miasta wyrwie się tak komuś nie raz i nie dwa. A pamiętajcie, że NCŁ to blisko 100 hektarów, wiec inwestycji na tym terenie będzie jeszcze więcej. Z reklamą musimy więc jeszcze chwilę poczekać, pomysł kontrowersyjny, ale przecież w reklamie teraz też i o to chodzi.
  • Odpowiedz