Wpis z mikrobloga

@Pan_Mysz: przecież wiadomo że ta droższa zadziała lepiej :D Najprościej wyłożyć kasę na szamana i sprawa się sama rozwiąże, no bo co innego ma zrobić? Pogadać z synem może?
  • Odpowiedz
@asdfxyz: Co jeśli zobaczy, że znajomi biorą ślub i sam też chciałby to przeżyć? Przecież to, że rodzice nie wpajają kościoła od małego nie oznacza, że nie będzie chciał mieć nic wspólnego z kościołem. Rodzice poumierają i co? Zakopie pod płotem ciała? Spali u znajomego w piecu?

Tylko nie pisz, że jak rodzic nie będzie wpajał kościoła od młodego to w przyszłości też nie będzie wierzył itd.. bo zobacz ile
  • Odpowiedz
@iquiet: tak na pewno w 2050 roku dzieciak będzie chciał zostać chrzestnym w jakiejś mitologii katolickiej, daleko odpłynąłeś, jeszcze go obrzezajmy, bo może będzie chciał przejść na judaizm.
  • Odpowiedz
@iquiet: w zasadzie ja jestem takim przypadkiem tyle że ja miałem te gusła zrobione chrzest i komunię, ale chrzestnym być na pewno nie chcę, a jeśli chodzi o takie kwestie jak pogrzeb to starego mogą pochować na śmietniku, nawet na śmieciarkę mogę się dorzucić, bo ja palcem nie kiwne w jego kwestii, nawet na jego pogrzeb się nie wybieram, także twój wariant jest tylko jednym z tysięcy ( ͡°
  • Odpowiedz
@iquiet: żyją żyją, jestem dosyć konsekwentny w swoim działaniu, stary grabił sobie latami, od ponad roku nie mam z nim żadnego kontaktu i zamierzam ten stan utrzymywać, jego los jest mi całkiem obojętny, trzymam środki finansowe w gotowości na cel, żeby mu #!$%@?ć jak nadejdzie moment, jestem dosyć pamiętliwy, ale to już dłuższa historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@iquiet: ale wiesz, że chrzest można przyjąć nawet jak się jest dorosłym, więc pozwolenie dziecku na własny wybór drogi gdy dorośnie niczego nie odrzuca?
  • Odpowiedz
@DarkAlchemy: Można.. tylko to nie jest jakieś normalne. Nie chce mi się produkować bo na wykopie kościół i tak nie będzie czymś ważnym.
To samo jak napiszesz coś złego o Ukrainie xd A niby #wolnywykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz