Wpis z mikrobloga

@Murasame Oceny Kebza to widzę mocno im dostawa nie wychodzi. Na miejscu jadłem dwa razy jakiś czas temu i było po prostu nieźle.

Natomiast Neobab polecam, ale też brałem na miejscu.

Zresztą wszyscy na tagu wiedzą, że we Wrocławiu nie ma niestety jakiegoś super kebaba niestety.
  • Odpowiedz
@Szampion: @witam12: żaden kurła syf. Mieszkam przy Młodych, więc raz na jakiś czas biorę kebsa z tej budy i jest po prostu dobry. Nie, że najlepszy kebs, jaki w życiu jadłem, ale trzymają poziom. To zdanie nie tylko moje, ale też mojej różowej i kilkorga moich kumpli. Najesz się tam smacznie i nie strujesz. Nie jest to jednak to, czego poszukuje op - to nadal kebs z gotowego wała kupionego
  • Odpowiedz
  • 4
@Szampion OP pisze bardzo konkretnie o co mu chodzi, a Ty mu mówisz że tam jedzą służby mundurowe więc się nada xD
I to ja się kompromituje xD
Robią tam ręcznie własny kebab czy kupują belki w hurcie jak 95% kebabów?
  • Odpowiedz
@Szampion: jak ktoś na pytanie o porządnego kebaba poleca średnią wrocławską czyli syf z gotowców używając argumentu że się po nim nie usrasz to nie mamy o czym dyskutować

  • Odpowiedz
@Szampion: Efes w Waw ale to taka topka której szuka OP. Bliżej centrum Wrocławia pozostaje Drezno, najsłabszy kebab tam jest pięć poziomów wyżej niż cokolwiek we Wro.
  • Odpowiedz