Wpis z mikrobloga

Znacie może jakiś catering obiadowy (z naciskiem na domowe jedzenie), które oferuje dostawę o zaplanowanej wcześniej godzinie na Krzykach? Obecnie pracuje u mnie ekipa remontowa i chciałbym zapewnić im jakiś ciepły posiłek w ciągu dnia. Wiem, że mogę zamawiać przez UberEatsa albo Pyszne.pl ale nie widzę jakiejś sensownej kuchni polskiej z dowozem. Znacie może coś takiego? Ważne żeby posiłki można było zamawiać w miarę zapotrzebowania na konkretne dni.

#jedzenie71 #wroclaw
  • 11
@holy_basil: pytanie która część Krzyków, ale rozważyłbym tez Samos. Codziennie jakieś danie dnia takie typowe z ziemiakami/kasza i surówka. Raz na jakiś czas możesz im zmienić na pierogi, potem na pizzę. Tylko zadzwoń zapytaj o dowóz, bo ja zawsze brałem sobie z odbiorem osobistym.
@mkorsov: to nie jest dotowany bar mleczny słoneczko, tylko obiadomek. kompletnie inna firma. I nie rozumiem jak wyżarte kubki smakowe trzeba mieć żeby nie poczuć różnicy w jedzeniu z obu miejsc. Że o takich rzeczach jak "że jest czysto" czy "posiadanie sprawnego wyciągu dzieki któremu ubrania nie jebią po wyjściu z lokalu" nie wspomnę.