Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psychologia

hej, jestem facetem po 30, zaczyna mi doskwierać samotność. mam paru znajomych ale wszyscy są w zawiązkach, spotykam się z nimi dość często na imprezach czy na kolacji itd. ale czasem czuję się jak taki rodzynek. prywatnie jestem osobą raczej małomówną i nie jestem dobry w small talk do tego jestem nieśmiały po prostu taki jestem ale wiem, że da się nad tym popracować, niestety sam już wyczerpałem pomysły. myślę, żeby udać się do jakiegoś psychologa, niestety musi to być psycholog online bo niedługo zmieniam miejsce pracy i automatycznie zamieszkania przez co nie będę miał kontaktu z moimi przyjaciółmi co utrudni mi możliwość rozwoju.
ma ktoś do czynienia z jakimś dobrym psychologiem ONLINE, który umie popracować nad takimi problemami?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a5cabb7d28b9000f81b549
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 4
OP: #assrock kontakt z kobietami mam ale większość tych kobiet nie jest w moim typie i im odmawiam rozwijania naszej znajomości. po prostu te które mi się podobają to nie umiem zagadać bo jestem nieśmiały i boję się odrzucenia. nie uważam się za brzydkiego, niski jestem ale nie wszystkie dziewczyny chcą mieć wysokiego faceta
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri