Wpis z mikrobloga

nie doczytałem przed kupnem


@Rakango: aktualnie na PC nie pograsz w żadne DS online, ale spokojnie, jak naprawią to znowu będzie taka możliwość, narazie pykaj sobie offline i pisz jakbyś potrzebował info co jest grane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a oni tego nie "naprawiają" jakoś od początku roku? Chciałem wrócić do trójki i kupić remaster jedynki ale w takim układzie chyba nie ma to sensu.


@jandiabeldrugi: z pół roku już nad tym siedzą faktycznie, ale po drodze była też premiera Elden Ring i pewnie robią DLC do niego, myślę, że gdyby nie byli w stanie tego naprawić to już dawno byłby oficjalny komunikat, że jest zagrożenie z korzystania z funkcji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: ja jedynkę ograłem już dawno w oryginalnej wersji. Teraz chciałem sobie odświeżyć temat ale jednak nawet bez wiadomości od graczy i innych funkcji społecznościowych to nie będzie pełne Soulsowe doświadczenie. PVP akurat średnio mi leży ale w jedynce miało to swój klimat jak się szło na bossa pod ludzką postacią i ktoś nas postanowił najechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez wiadomości od graczy i innych funkcji społecznościowych to nie będzie pełne Soulsowe doświadczenie


@jandiabeldrugi: taa, nikt Cie nie strolluje do skoku w przepaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PVP akurat średnio mi leży


@jandiabeldrugi: w DS1 i DS2 jest najlepsze PvP, ale w przypadku DS2 jest akurat sporo inwazji NPC, zwłaszcza jak lecisz w ludzkiej formie i zapalasz lampy po drodze, więc nawet grając offline jest