Wpis z mikrobloga

Kupiłem dzisiaj kartę prepaid BZWBK i drogie mirki, mam pytanie:

W jaki sposób najlepiej z btc-e lub mtgox'a przelać kasę na numer konta bankowego? Ktoś ma jakieś doświadczenia w jaki sposób najprawniej to idzie? Nieważne czy eur czy usd, przeliczy samo na pln.

#bitcoin #dogecoin #litecoin #btc #ltc #doge
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D3lt4: ja zawsze kupowałem LTC albo BTC i zgłaszałem się do pośrednika jak Lilion, wpłacasz im walutę i za godzinę masz kasę na koncie, jednak kurs nie jest najkorzystniejszy
  • Odpowiedz
@pieskowaluta: A co cie to obchodzi po pierwsze? @D3lt4: Z btce czy mtgoxa bedzie ciezko, lilion jest jakas tam alternatywa tylko ich prowizje cie zjedza x100. Ewentualnie bitcurex, ale zakładam że nie chcesz zbytnio swoich danych podawać tam, to pozostaje może localbitcoins, wymienić się z kimś lokalnie?
  • Odpowiedz
@pieskowaluta: Nie podejmę tego tematu, bo nie mam czasu na takie pierdoły. :D Krótko - co "państwo" dało mi takiego, co pozwoliło mi kopać waluty akurat w PL, a w innym kraju nie mógłbym tego robić? eot

@Krawwo: A czy któryś z serwisów bitcurex pozwala od razu przelać gotówkę na konto? Bo na pln.bitcurex bodajże trzeba najpierw z konta zrobić przelew, tak?
  • Odpowiedz
@pieskowaluta: nie rozumiem, czy on idzie do państwa z pistoletem i mówi "piniondze lub ś----ć"? On nie chce dać się okraść państwu, które przychodzi do niego i mówi "piniondze albo cie udupimy". To państwo okrada go, nie on państwo.
  • Odpowiedz