Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: raczej się ciesz, bo film #!$%@?. A tak w ogóle, to sam sobie jesteś winny, że nie potrafisz planować czasu, przez co zbyt późno ruszyłeś dupsko z domu.

Rozum też ci pewnie geje ukradli, co nie? I cykliści, nie zapominajmy o cyklistach.
@Jcdx: Co ty #!$%@? o planowaniu czasu? Wyjechalem z zapasem. Nie przewidzialem, ze mi nagle przed placem dominikanskim wyskoczy przed maske pan starszy antyperspirant i kaze zawrocic. Ostrzezen wczesniej nie widzialem zadnych.

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Nic nie usuwałem, bo nawet nie przeczytalem. Z tego co widze to moderacja.

@galopujacypasikonik: @purplepulp: @The_Joker: Poszedłem na nastepny seans, bo dzieciaki chcialy koniecznie i potwierdzam: #!$%@? nieslychana.

Ogólnie nie zależało mi na wywołaniu
@smutny_kojot: kretyński argument, zgadzam się z @groman43:
Tylko że ja popieram marsze i boże ciało i chciałbym karnawał na ulicach. od tego są ulice w miastach, żeby na chillu sobie świętować, a nie siedzieć w swojej klitce i jeździć z punktu a do b. W miastach ma się dziać i chociaż jestem mocno anty lgbt to uważam że powinno być więcej marszy, antymarszy, pikiet, spontanicznych koncertów i co tam sobie
@smutny_kojot:
Skoro nie widziałeś wcześniej żadnych ostrzeżeń, to może pretensje należy skierować do miasta? W takiej np. Warszawie utrudnienia komunikacyjne są praktycznie zawsze zapowiadane z wyprzedzeniem. A to, że czasami takie utrudnienia wystąpią, to jest po prostu część życia w dużym mieście. Raz będzie to jakiś maraton czy inna impreza sportowa, raz przejazd jakiejś masy krytycznej, raz jakiś protest (wiem, w Polsce to niedoścignione marzenia), raz Parada Równości, raz jakaś procesja
@groman43 wybij dziadków i emerytów oraz księży to nie będzie monopolu. Wy jesteście oświeceni #!$%@? przecież.... Ale iloraz macie taki sam przeciętny jak uczestnicy Bożego ciała czy innego gówna. Piwrdwol się tak samo jak o oni. Hipokryci zasrani xd
@smutny_kojot Ja przez marsz niepodległości prawie spóźniłem się na dworzec (musiałem brać taksówkę) i miałbym prze...ebane. Sądzisz, że zacząłem z tego powodu nienawidzić Polaków? Co to za jakaś kretyńska logika?

O takich rzeczach trąbię w mediach na tygodnie przed dają imprezą. Spaprałeś sprawę nie sprawdzając wcześniej dojazdu, a teraz o swoją nieudolność oskarżasz ludzi, którzy tak samo jak ty, mają święte prawo demonstrować. #bekaznieudacznikow
A je nie kumam na przykład procesji z okazji Bożego Ciała, które już niedługo znowu sparaliżują wiele miast w Polsce.


@groman43: ale pajacu tu ludzie w większości wyznają katolicyzm i musisz się dostosować, ściśnij cipsko na te kilka h i wyluzuj, sam tego nie obchodzę ani nie neguje; no chyba że przez cyrk z homosiami ktoś nie zdążył do kina
@smutny_kojot: a niby gdzie cię owi straszliwi, przerażający geje tak sterroryzowali, biedactwo ty.

Powtarzam - nie umiesz czasu planować i tyle. Wszelakie manifestacje czy przemarsze są zgłaszane do magistratu i można łatwo sprawdzić, czy coś będzie. No i są mapy google pokazujące korki w czasie rzeczywistym. Ale prościej płakusiać - i używając twojej retoryki - #!$%@?ć głupoty.
A je nie kumam na przykład procesji z okazji Bożego Ciała, które już niedługo znowu sparaliżują wiele miast w Polsce. Takie widzimisie, bez większego powodu. Parada, by coś pokazać ludziom, których to nie obchodzi.

Każdy ma prawo to wyrażania własnych poglądów oraz organizacji zgromadzeń. Odmawianie tego prawa ludziom tylko dlatego, że straciliśmy 100zł świadczy o egoizmie i zapędach do zamordyzmu. Bo przecież moje jest najważniejsze, ja wiem najlepiej i wszyscy powinni robić