Wpis z mikrobloga

Geje są złe, bo przez nich nie zdążyłem na kina.


@groman43: raczej to, że paraliżują całe miasta, bo jakoś tak widzimsię, bez większego powodu.
Też nie kumam jakiś parad, by coś pokazać ludziom, których to nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@symis: @smutny_kojot: A je nie kumam na przykład procesji z okazji Bożego Ciała, które już niedługo znowu sparaliżują wiele miast w Polsce. Takie widzimisie, bez większego powodu. Parada, by coś pokazać ludziom, których to nie obchodzi.
Każdy ma prawo to wyrażania własnych poglądów oraz organizacji zgromadzeń. Odmawianie tego prawa ludziom tylko dlatego, że straciliśmy 100zł świadczy o egoizmie i zapędach do zamordyzmu. Bo przecież moje jest najważniejsze, ja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 184
@smutny_kojot: miałem neutralny stosunek do IMAX, ale jak widzowie nie potrafią zaplanować sobie dojazdu i z tego powodu potrafią pisać takie pierdoły, to właśnie zmienił się na negatywny
  • Odpowiedz
: A je nie kumam na przykład procesji z okazji Bożego Ciała


@groman43: też nie kumam, tylko że to raczej lokalne parady, a nie przez centra miast i jego głównymi arteriami.
Niech se ludzie manifestują co chcą, ale z głową i poszanowaniem innych. Żeby ta parada miała skutki takie jakich oczekują organizatorzy - czyli sympatię do tego, jakieś poprawienie wizerunku itp.
Bo póki co, to czy masa krytyczna czy coś,
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: ale tam byli nie tylko geje, ale też lesbijki i sporo osób hetero które popierają takie marsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) też utknęłam w korku, ale na szczęście nigdzie się nie spieszyłam.
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: no i w czym te „nacpane/#!$%@?” licealistki ci przeszkadzają ,czy zdążyły już cię skrzywdzić ? w czym problem, że ktoś ma kolorowe włosy? czy ty jesteś idealnym osobnikiem i masz pewność, że nikt się do ciebie nie #!$%@?? każdy powinien żyć po swojemu i taki pajac jak ty nie powinien bawić się w jurora i oceniać innych za to jak spędzają swój wolny czas
  • Odpowiedz