Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 441
Małe przypomnienie, że jeden z idoli konserw - Wojciech Cejrowski, rozpowszechniał nieprawdziwe informacje dot. wirusa HIV, tym samym narażając ludzi wierzących jego słowom na utratę zdrowia i życia.

Cejrowski prowadził w latach 1994-1996 w TVP program "WC kwadrans". W programie tym przedstawiał kłamliwą tezę o tym, że prezerwatywy nie chronią przed zakażeniem wirusem HIV. Rozpowszechniał te bzdury albo z powodu ignorancji lub gorzej - celowo, gdyż wpływ na drastyczne obniżenie ryzyka zakażenia przez użycia kondoma był powszechnie znany już we wczesnych latach 80tych, przeszło dekadę przed "WC kwadransem". Dla młodszych ludzi - 1996 to były trochę inne czasy, mało kto miał możliwość weryfikacji informacji w necie, a sam fakt bycia prowadzącym program w TV w oczach społeczeństwa dawał +10 do wiarygodności, bo przecież

nikt z TV nie dałby prowadzić oglądanemu przez miliony programu jakiemuś ignorantowi, który nie ma pojęcia o czym mówi.. prawda??


Ciężko powiedzieć ile osób uwierzyło "kowbojowi" z Ciemnogrodu i odpuściło sobie użycie gumki, no bo przecież

w TV mówili, że to i tak nic nie daje


ale podejrzewam, z powodów opisanych wyżej, że była to ilość niezerowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazkatoli #cejrowski #urojeniaprawakoidalne #ciekawostki #medycyna #seks #prezerwatywy #neuropa #4konserwy

https://youtu.be/dVscny7YGCk
Pobierz M.....a - Małe przypomnienie, że jeden z idoli konserw - Wojciech Cejrowski, rozpowsz...
źródło: comment_1654952583x5aNGCdje044W5WtBZdBUr.jpg
  • 76
@MglawicaKraba: nigdy nie lubiłem tego szczurzego #!$%@?...
pamiętam jak poznałem mulatkę taką, dziewczynę i jakoś w rozmowie wyszło że ona nie lubi Cejrowskiego bo on się jakoś do tych ludzi wg niej "prostacko odzywa" a ja jej wprost powiedziałem że ma rację i on ma podejście "no chodź tu murzynie, pokaż się do kamery, patrzcie murzyn z plemienia! pokaż co masz w ręce, dobra idź teraz i rób co miałeś robić"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nie_RabarbaR: nic nie chroni w 100%. Pasy w samochodzie nie chronią w 100% przed śmiercią. Alarm nie chroni w 100% przed kradzieżą. Zdrowa dieta nie chroni w 100% przed chorobami. Niepalenie nie chroni przed rakiem w 100% pluć. Ale to nie oznacza, że spoko, można w TV mówić, że jeździjcie na dachu auta, nie zamykajcie drzwi, jedzcie masło że smalcem i palcie fajki
@MglawicaKraba: ja tylko odnoszę się do tego co napisane zostało w 1 poście. niestety, w swoim sposobie przedstawienia sprawy "jesteś tylko trochę mniejszą bajką" niż cejrowski
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MglawicaKraba: oj no, po prostu oboje macie racje, dla Ciebie skuteczność to byłoby pewnie więcej niż 50-99, a dla Cejrowskiego 100%. Kwestia definicji, jeśli obie strony nie posługują się nimi w takim samym sensie to wychodzą kwiatki jak tu.
I co najlepsze chyba doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, Cejrowski pewnie mniej, a raczej w ogóle nie patrzy na drugą stronę.
Obie stronę stosują różną gimnastykę by udowodnić swoją rację. A
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toent: nie, Cejrowski powtarza brednie, że "wirusy są wielokrotnie mniejsze niż pory i siup wirus robi" + przebrany za plemnika "skacze" przez hula hop. To nie jest kwestia definicji, to jest kwestia powtarzania bredni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toent:

Małe przypomnienie, że jeden z idoli konserw - Wojciech Cejrowski, rozpowszechniał nieprawdziwe informacje dot. wirusa HIV, tym samym narażając ludzi wierzących jego słowom na utratę zdrowia i życia.

Cejrowski prowadził w latach 1994-1996 w TVP program "WC kwadrans". W programie tym przedstawiał kłamliwą tezę o tym, że prezerwatywy nie chronią przed zakażeniem wirusem HIV. Rozpowszechniał te bzdury albo z powodu ignorancji lub gorzej - celowo, gdyż wpływ na drastyczne obniżenie
@MglawicaKraba: no dobra, linku nie widziałem, ale to nadal nie zmienia faktu, że.

albo w sumie, gadam jak do ściany, nie neguje tego, że Cejrowski gadał bzdury, ale widzę, że rozmawiam ze ścianą bo doskonale wiesz o czym pisałem. Dobra robota, próbuj dalej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_RabarbaR: usunąłem komentarz, w którym wyzywasz ludzi od kretynow i idiotow. Zobacz wyżej - inni też się czasem nie zgadzają, ale potrafią się zachowac i przedstawiać swoje racje w kulturalny sposób. Tak jak mówiłem - to imieniny u Twojego wuja Stacha ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MglawicaKraba: Ospenie- naukowcy mają inne zdanie niż twoje:

W Botswanie, kraju, gdzie stopa zakażeń HIV należy do najwyższych na świecie, 43 proc. badanych mężczyzn i 17 proc. kobiet miało w ubiegłym roku więcej niż jednego regularnego partnera. Sytuacja ta przypomina gigantyczną sieć jednoczesnych związków seksualnych, przez którą szerzy się HIV/AIDS. W Malawi, chociaż średnia liczba partnerów seksualnych wynosi tylko nieco powyżej dwóch, aż dwie trzecie ludności należą do sieci. Co zatem
Pobierz KawaJimmiego - @MglawicaKraba: Ospenie- naukowcy mają inne zdanie niż twoje:

 W Bot...
źródło: comment_1654992164QgCu4334QPRwrLsH0SOHKo.jpg