Wpis z mikrobloga

Kto te mieszkania wynajmuje? Mam wrażenie że te oferty są skierowane do lekarzy, prawników, bankowców najlepiej singli, bez dzieci i bez zwierząt. 40m2 mieszkania na wygwizdowie typu Stablowice, Maślice, Ołtaszyn czy odcięte od świata Jagodno potrafią wołać od 3000-3500 i często jeszcze rachunki.

Kto to wynajmuje przy obecnych kosztach, gdzie większość Polaków to biedota w okolicy minimalnej, max średnia krajowa.

Cześć ofert mam wrażenie że zatacza już któreś kółko na różnych stronach. Ceny dalej trzymają się.

#nieruchomosci #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogau: sami mamy więcej i dalej mimo to się zastanawiam kto to wynajmuje. Mam już obiekcje co do 3000 już z rachunkami. A co dopiero więcej. No nic trudno, najwyżej ci co myśleli że to najlepszy biznes na świecie popłyną i tyle ich będzie widać na rynku
  • Odpowiedz
  • 1
@Gorthin a ile płacą za uchodźcę? Może po prostu nie objęły cię podwyżki inflacyjne albo jakieś transfery socjalne..
Jest mnóstwo ludzi we wrocku dla których 3k to nic
  • Odpowiedz
@Gorthin: Kto? Ludzie co mają więcej kasy od Cibie czyli połowa korpo. Przyjeżdżają menadżerowi i zwykli pracownicy np z Korei, Chin i wynajmują. Studenci, Oskarki, prostytutki itd chcesz więcej?
  • Odpowiedz
@Gorthin: rata kredytu za mieszkanie wzrosła mi od początku roku 40%, a fala podnoszenia będzie jeszcze trwać. Gdyby to było mieszkanie pod wynajem to pewnie część z tej podwyżki spadła by na wynajmującego...
  • Odpowiedz
@gridstream: są ludzie, którzy nie wiedzą czy chcą mieszkać we Wrocławiu na stałe. Są tacy, którzy nie mają wkładu własnego, a mieszkać muszą. No i tak to się kręci.

najwyżej ci co myśleli że to najlepszy biznes na świecie popłyną i tyle ich będzie widać na rynku


@Gorthin: no póki co to mieli rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz