Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz pływałem supem na szkoleniu że sportów wiosłowych inb4 placą mu a ten sobie pływa.
I powiem wam, dużo to fajniejsze od kajaków na których pływam. Nauka to 30minut i na 11" można stać. Klęcząc to 2minuty. Polecam każdemu serdecznie, jeśli się zastanawia ale dziś idę na kajak xD. Ale na Chorwację to już musowo kupię supa
#sup #kajak #wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RwandyjskiFront: właśnie co skończyłem gadać o tym, bo gazetkę z jakiegoś marketu mieliśmy i tam taka reklama... Jakoś sobie nie wyobrażam pływania na tym. Stoisz i wiosłujesz? Czy jak na serfingu? W Chorwacji tak naprawdę fali możesz nie uświadczyć a brzegi raczej dla tego wynalazku łaskawe nie będą.
Ja jednak za kajakiem (chociaż właśnie w Chorwacji swój rozwaliłem). Fajny był tylko pompowany i nie wiem czym to skleić.
  • Odpowiedz
@saviola7: totalnie nie, ja potrzebowałem tego szkolenia żeby efektywniej sprzedawać sprzęt wiosłowy, sama nauka jest mega prosta.
@defoxe: tak, stoisz i wioslujesz, no albo kleczysz. Zwykły sup jest przeznaczony właśnie na spokojne wody, więc super że w Chorwacji są małe fale. Chillowa totalna. Jak nie chcesz stać to możesz sobie poleżeć albo posiedzieć z druga połówka i wypić sobie piwko.

Jeśli chcesz sup na fale, to są takie ze specjalnym finem skierowanym w wodę, gdy nabierzesz prędkości po prostu unosisz się supem nad wodą około 20cm. Może wydawać się to mega niestabilne ale powietrze jest jednak dużo stabilniejsze od wody, więc pływa się na tym latwiej. Oczywiście trzeba mieć doświadczenie w sportach balansowych

Ja pływam na kajaku z włókna, wczoraj pierwszy raz na dmuchanym i ten dmuchany
  • Odpowiedz
A, jak byście chcieli poznać różnice pomiędzy aqua mariną, decathlonem, bligtem, lidlowym to śmiało. Każda deskę jakoś omówiliśmy, trochę poplywalem
Mówię tu o deskach typowo turystycznych 9" 10" 10,6" 11". Bo na takich pływałem i tym się przyglądałem
  • Odpowiedz
@cube: jeśli będziesz pływał sam, to tak. Na plus to teraz zestaw jest w promocji w prawie każdym sklepie - a problem z pompkami do supa jest wielki aktualnie

Zwróć uwagę na "Dziub" tego supa, jest zaokrąglony dość mocno więc nie tnie wody tak fajnie jak niektóre inne supy w tej cenie
10"10 to już dość fajna stabilność przy 80cm szerokości
Na minus na pewno wiosło w zestawie które wiruje wodę pod
  • Odpowiedz