Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz pływałem supem na szkoleniu że sportów wiosłowych inb4 placą mu a ten sobie pływa.
I powiem wam, dużo to fajniejsze od kajaków na których pływam. Nauka to 30minut i na 11" można stać. Klęcząc to 2minuty. Polecam każdemu serdecznie, jeśli się zastanawia ale dziś idę na kajak xD. Ale na Chorwację to już musowo kupię supa
#sup #kajak #wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
@RwandyjskiFront: właśnie co skończyłem gadać o tym, bo gazetkę z jakiegoś marketu mieliśmy i tam taka reklama... Jakoś sobie nie wyobrażam pływania na tym. Stoisz i wiosłujesz? Czy jak na serfingu? W Chorwacji tak naprawdę fali możesz nie uświadczyć a brzegi raczej dla tego wynalazku łaskawe nie będą.
Ja jednak za kajakiem (chociaż właśnie w Chorwacji swój rozwaliłem). Fajny był tylko pompowany i nie wiem czym to skleić.
  • Odpowiedz
@saviola7: totalnie nie, ja potrzebowałem tego szkolenia żeby efektywniej sprzedawać sprzęt wiosłowy, sama nauka jest mega prosta.
@defoxe: tak, stoisz i wioslujesz, no albo kleczysz. Zwykły sup jest przeznaczony właśnie na spokojne wody, więc super że w Chorwacji są małe fale. Chillowa totalna. Jak nie chcesz stać to możesz sobie poleżeć albo posiedzieć z druga połówka i wypić sobie piwko.

Jeśli chcesz sup na fale, to są takie ze specjalnym
  • Odpowiedz
A, jak byście chcieli poznać różnice pomiędzy aqua mariną, decathlonem, bligtem, lidlowym to śmiało. Każda deskę jakoś omówiliśmy, trochę poplywalem
Mówię tu o deskach typowo turystycznych 9" 10" 10,6" 11". Bo na takich pływałem i tym się przyglądałem
  • Odpowiedz
@cube: jeśli będziesz pływał sam, to tak. Na plus to teraz zestaw jest w promocji w prawie każdym sklepie - a problem z pompkami do supa jest wielki aktualnie

Zwróć uwagę na "Dziub" tego supa, jest zaokrąglony dość mocno więc nie tnie wody tak fajnie jak niektóre inne supy w tej cenie
10"10 to już dość fajna stabilność przy 80cm szerokości
Na minus na pewno wiosło w zestawie które wiruje wodę
  • Odpowiedz