Wpis z mikrobloga

@slaper: bardzo dobrze, mniej spalin w centrum. Nie rozumiem toku myślenia samochodziarzy xD Stać w korku godzinę i płacić srogi hajs za benzynę, żeby dojechać tam, gdzie dojedziesz w 15 minut komunikacją miejską.
  • Odpowiedz
@zwei: Jest tyle miejsc do organizacji takich imprez w okolicy Warszawy, że nie rozumiem po co uczestnicy mają biegać wśród spalin.
Moja praca wymaga jazdy autem, natomiast prywatnie do Centrum zawsze jeżdżę komunikacją.
  • Odpowiedz
@slaper: o to chodzi w imprezach biegowych by aktywizować kibiców. Ulice nie są tylko dla samochodziarzy a imprezy biegowe zawsze są w niedzielę by były jak naukniej dokuczliwe. Nikt nie biega po obwodnicach. No ale ciężko jak widać to niektórym zrozumiec. Wy byście chcieli by wszelkie aktywności ukrywać poza miastem bo sw. Przepustowość ważniejsza.
  • Odpowiedz
@slaper: wydawaj miliony na stadiony, orliki, ścieżki rowerowe, parki, infrastrukturę pieszą, a potem i tak przy każdej imprezie biegowej blokowanie pół miasta, bo biegacz muszą, ale to koniecznie muszą biegać po asfalcie (który rozwala im kolana) xD
  • Odpowiedz
muszem jechać tą ulicą proszem mi ją otworzyć bo jestem panem świata ponieważ mam samochód


@WafleMichaua: mam nogi i mnóstwo chodników i ścieżek ale proszem zablokować ruch na drogach dla samochodów, bo muszem, ale to koniecznie muszem po drogach dla samochodów biegać i #!$%@?ć wszystkich dookoła
  • Odpowiedz
@slaper:
Biegi moga odbywac sie w zasadzie wszedzie. Ze wszystkich mozliwych lokalizacji, centrum duzego miasta jest najbardziej uciazliwa i przeszkadzajaca innym ludziom lokalizacja. W zwiazku z tym, wybor najbardziej uciazliwej ze wszystkich mozliwych lokalizacji jest glupota.

I tyle, tu nie ma zadnego tematu do dyskusji, to jest fakt.
  • Odpowiedz
Ze wszystkich mozliwych lokalizacji, centrum duzego miasta jest najbardziej uciazliwa i przeszkadzajaca innym ludziom lokalizacja.


@Sebeq92: zamknięcie Krakowskiego Przedmieścia przez biegaczy to już cios poniżej pasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slaper: parafrazując:
Zamknąć główną arterię, którą jeszcze da się jakkolwiek gdzieś pospacerować na całą wieczność bo jakieś barany muszą jeździć akurat w mieście po asfalcie.
  • Odpowiedz
wydawaj miliardy na drogi, a i tak potem ludzie parkują na trawnikach i chodnikach byle nie płacić za parkowanie XD


@Diamond-kun: no i cały czas ktoś korzysta z tych dróg za miliardy, przecież nie są puste. To już więcej jest ścieżek rowerowych za miliony, które nie mają prawie żadnych użytkowników.

A że nie ma parkingów za miliardy to i nie ma gdzie parkować
  • Odpowiedz
@slaper: bardzo dobrze, mniej spalin w centrum. Nie rozumiem toku myślenia samochodziarzy xD Stać w korku godzinę i płacić srogi hajs za benzynę, żeby dojechać tam, gdzie dojedziesz w 15 minut komunikacją miejską.


@zwei: a komunikacja miejska nie smrodzi?
Bądź konsekwentny i nie korzystaj, ani ze sklepów które dowożą pojazdami spalinowymi, ani z kurierów.
  • Odpowiedz
@slaper: no to jeszcze raz, bo starając się być ironiczny, zapomniałeś odpowiedzieć - jaka praca WYMAGA jeżdżenia autem po centrum w niedzielę?
  • Odpowiedz