Wpis z mikrobloga

@JaTuNowy: na szczęście nie chodziłem do przedszkola, miałem rok życia więcej.
Jak bardzo nie chciałem iść do zerówki, tak całe życie mnie utwierdziło że słuszne były moje obawy i nie warto bylo sie iść edukować xD
  • Odpowiedz
@Kiszon87: ja od razu do średniaków trafiłem, ogólnie to git wspominam bo się można było socjalizować zawczasu. Później się okazało, że parę osób z przedszkola idzie do tej samej podstawówki, więc jakby nie było to nabyłem odpowiednie kontakty xD. W przeciwnym wypadku pewnie baaardzo długo byłbym wycofany, szczególnie, że i tak nie zagadywałem do nowo poznanych ryjów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTuNowy: o to ja właśnie podszedłem do przedszkola z którego nikt nie poszedł do mojej podstawówki. Chwilę mi zeszło żeby się zapoznać z resztą klasy.
  • Odpowiedz
@stuwykopek: nie, do zerówki szedłem w wieku 6 lat.
Dla kogoś kto chodził do przedszkola to pewnie jedno i to samo, ale różnica jest taka że zerówka jest już domyślnym rozpoczeciem edukacji.

@Mikka: tak, ale w memie jest mowa o 5 latku w przedszkolu, choć faktyczie nie wiadomo w jakim wieku rodzice go wysłali do młodocianego gułagu jakim jest przedszkole xD
  • Odpowiedz
@JaTuNowy: na szczęście nie chodziłem do przedszkola, miałem rok życia więcej.


@Sharlene: @Kiszon87: ja nie wiem dlaczego postrzegacie żłobek i przedszkole jako "brak życia". Większość dzieci tam się dobrze bawi, szczególnie współcześnie te instytucje naprawdę nie wyglądają jak więzienie dla dzieci XD Ciągle się bawią, socjalizują, uczą nowych rzeczy i dostają bodźce, które trudno im zapewnić w domu.
  • Odpowiedz
@Bover: nie, poza tym nie przychodziłem do szkoły tylko do zerówki pierw.
Ale zamykałem drzwi w przedszkolu bo nie chciałem tam wejść xD
Dzień wcześniej nie potrafiłem zasnać. Czułem nienawiść do tego miejsca xD
  • Odpowiedz