Wpis z mikrobloga

Krótkie pytanko do ogarniętych w #gravel #rower.
Czy jest możliwość wrzucenia kierownicy typu baranek do roweru który fabrycznie miał prosta kierownicę? Brakuje mi trochę chwytu na dłuższe trasy i zastanawiam się nad taka zmiana, kwestia czy geometria roweru czy coś stoi na przeszkodzie w takiej zmianie?
  • 18
@Interwyga: Geomertria to jest jedno, głównym problemem będzie konieczność zakupu klamkomanetek i połączenia osprzętu szosowego/gravelovego z mtb. Najzwyczajniej w świecie, klamki hamulcowe i manetki z prostej kierownicy nie będą pasować do baranka
Najchętniej opylilbym tego Lazarka i kupił Tribana ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Interwyga: Why not both? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie po takiej przeróbce jest super, ma swoje mankamenty, ale jak na takiego budżetowca to na prawdę jest super, fajnie się jeździ i w ogólw.
Generalnie jak ma Lazaro X-Force v4 na szczękach, więc wywaliłem amortyzator i wsadziłem widelec karbonowy z ali
@guru8 spróbuję wystawić swojego Aero na Olxa, ceny poszły mocno w górę więc może mi się uda go sprzedać w dobrej kwocie i poszukam Tribana, myślę,że cena będzie podobna za oba rowery a przynajmniej nie będę musiał się bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Interwyga: Kwestia budżetu i czego potrzebujesz. W każdym razie w cenie trabanta nie znajdziesz nic lepszego, chyba że dobrze wyłapiesz używkę z olxa, a da się wyłapać perełki