Wpis z mikrobloga

Mysle że konopnap0lka jest trollem, niestety dość przebiegłym dlatego nie od razu sb to uzmysłowiłem.
Ale co #!$%@? polackiego trola szczególnie? Szczera radość gdy ktoś sie zezłości, gdy komuś puszczają nerwy.
Nigdzie indziej nie widziałem żeby ta osoba okazywała taką radość.

Co myślicie? Macie jakieś za, albo przeciw?

#damskiprzegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #rakcontent
Pobierz
źródło: comment_1654885933AQw4SE6fGIxYO2iKnuxb5f.jpg
  • 13
@barszczowo: skoro Ciebie to nie obchodzi, to po co ten komentarz?
Akurat ta atencyjna osoba robi dość dużo smrodu w niektórych kręgach wykopowych i przyczynia sie do karykaturyzacji płci przeciwnej. Sądzę że to jakiś toksyczny przegryw który chce wzmocnić negatywne postrzeganie płci przeciwnej wśród naszej społeczności.
@damianooo8: wczoraj nie miałem głowy wieczorem, chciałem dzisiaj odpisać.
Z tym czarnolistowaniem to poważny kontrargument, choć czarnolistowanie może też być elementem konsekwentnego trollingu. A wiele ludzi emocjonalnie reaguje gdy sie ich zczarnolistuje w połowie dyskusji, gdy akurat piszą przydługiego posta xD

Co do personalnych wpisów to również, możesz mieć racje, a może to jest jakiś ekspert od trollingu który ma doświadczenie i sie dobrze przykłada. Choć to już by były skłonności
@Itslilianka: bo mi zależy żeby jakaś smarkula mnie doeceniła, przekaż jej że nie.
Smarkula nie rozumie na czym polega konwersacja, dialog. Oczekuje że każdy będzie ją adorował, śmiechu warte.
A poczucia humoru od niej od początku nie oczekiwałem.

@Nieironiczny: jak Ci sie udało zaplusować usunięty wpis kolegi wyżej? Tak z czystej ciekawości, wcześniej o ile dobrze pamietam nie było tam plusika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Itslilianka: bo mi zależy żeby jakaś smarkula mnie doeceniła, przekaż jej że nie.

Smarkula nie rozumie na czym polega konwersacja, dialog. Oczekuje że każdy będzie ją adorował, śmiechu warte.

A poczucia humoru od niej od początku nie oczekiwałem.


@Nieironiczny: jak Ci sie udało zaplusować usunięty wpis kolegi wyżej? Tak z czystej ciekawości, wcześniej o ile dobrze pamietam nie było tam plusika.

@Kiszon87:
@konopiapolska przekazuje