Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
Powiem Wam, że nawet wybierałem się na kolejny z tych #protest dot. cen paliwa. Ale jednak się nie wybieram, bo po przemyśleniu sprawy dochodzę do wniosku, że te protesty są nie tylko nieważne ale i bezsensowne, niemoralne a do tego wspierają Putina oraz pedofilię.

1. Słyszałem jak ktoś na jednym z tych protestów użył niecenzuralnych słów. Tak nie można. Trzeba protestować kulturalnie, inaczej Panu Kaczyńskiemu i Obajtkowi będzie smutno - nieważny protest.

2. Ja całe dnie siedzę w piwnicy i nie korzystam z auta. Tylko tyle potrzeba, by "problem" przeciw któremu protestujecie przestał być problemem. Nie jesteśmy zwierzętami, po to Bóg nam rozum, byśmy przy wściekliznie samochodozy powstrzymali nasze zwierzęce instynkty i pozostali czyści, z dala od samochodu. Nieważny i niemoralny protest.

3. Jestem dorożkolikiem. Według mojej religii wolno jeździć tylko dorożkami a auta na paliwo są niemoralne, jako takie powinny być zakazane. Nieważny, niemoralny, obrażający uczucia religijne protest.

4. Na proteście widziałem polityków #konfederacja. Maski opadły "samochodziarze", widać kim tak naprawdę jesteście - pod pretekstem tego niby "protestu" chcecie tak naprawdę wielbić Jego Ekscelencję, wprowadzać paróweczki i normalizować lekką pedofilię. Jeszcze sobie Trynkiewicza tam sprowadźcie!!! Nieważny, niemoralny, obrażający uczucia religijne, onucko pedofilski protest.

5. Nikt tak naprawdę nie zna skutków tego protestu. Jakieś niezależne źródło badało taki typ protestu? Socjologowie i teoretycy polityczni głównego ścieku mówią, że protesty są skuteczne, ale czy aby na pewno? Na przykład takie protesty na Placu Tianmen skończyły się niezbyt dobrze dla ludzi. Ja nie chcę, żeby źle się skończyły. Nieważny, niemoralny, obrażający uczucia religijne, onucko pedofilski i bezsensowny protest.

#paliwo #protest #kierowcy #stacjepaliw #benzyna #takaprawda #takbylo #pdk #bekazprawakow #bekazkuca #bekazkatoli #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #aborcja
M.....a - Powiem Wam, że nawet wybierałem się na kolejny z tych #protest dot. cen pal...

źródło: comment_1654837740tr7RDmIADsjwbGfsGDbq03.jpg

Pobierz
  • 29
Takie protesty są bez sensu, stoją 2h ;) nawet nie potrafią warszawki sparaliżować jak rolnicy ;) nie dość ze jadą samochodami to jeszcze za 3 dni znów będą tankowac ;) zaprotestowali by gdyby przerzucili się na motocykle, rowery, hulajnogi a tak to debile i leniwce. Typowe pokolenie Kaczyńskiego
@slapdash jaka psychoprawica, jak zakaz aborcji wprowadził PiS, partia socjalistyczna, tj gospodarczo i światopoglądowo partia lewicowa? Na wykopie powinna być weryfikacja wieku dowodem osobistym i KYC, żeby dzieci na przerwie między 8:45 a 8:50 nie mogły komentować co im sie podoba.

Gospodarczo, że pis jest partia lewicową nie muszę nikomu udowadniac, natomiast światopoglądowo powiecie ze pewnie prawica, skoro kościół, niby obrona rodziny, 500+ i jakieś tam patriotyczne wartości. Otóż ja was wyprowadzę
@NoJakNieJakTak @Rejetn @PrankmeisterXD
Ooo Polaczki się zleciały, jak tam w Polsce, abortujecie dojazd do prscy samochodem bo paliwo kosztuje 8 pln a wy zarabiacie 400 eur na miesiąc? No co tam polaczki, pis to prawica i hitler też prawica, i stalin a za komuny było najlepiej heeee polaczki robaczki i p0leczki heee No jak tam hulajnogi kupione? Aaa zapomniałem polacy sami sobie szkodzą i sami siebie nawzajem uciszaja żeby nikt się nie
Ooo Polaczki się zleciały


tak

a wy zarabiacie 400 eur na miesiąc


zarabiam 4 tysiące dolarów na miesiąc

pis to prawica i hitler też prawica


tak

za komuny było najlepiej


nie, teraz jest najlepiej jak było w tym kraju

No jak tam hulajnogi kupione?


tak, mam hulajnogę w piwnicy jak coś

Haaa polaki zwierzęta


@AnalnyRozbojnik: : ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaka psychoprawica, jak zakaz aborcji wprowadził PiS, partia socjalistyczna, tj gospodarczo i światopoglądowo partia lewicowa? (...) Gospodarczo, że pis jest partia lewicową nie muszę nikomu udowadniac, natomiast światopoglądowo powiecie ze pewnie prawica, skoro kościół, niby obrona rodziny, 500+ i jakieś tam patriotyczne wartości. Otóż ja was wyprowadzę z błędu, na wszystkie rzeczy które wymieniłem pis działa celowo złośliwie jak najgorzej,


@AnalnyRozbojnik: o w mordę, niezłe urojenia XD