Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:03, Piątek, 10 czerwca 2022. Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty, Diany. Słońce wstało dziś o 04:13. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 6 minut, w zenicie znajdzie się o 12:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:19. Ciemna noc zapadnie o 00:00, ale gwiazd można wypatrywać od 22:13.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub
@Jurgen_Van_Beethoven:

Mam nadzieję, że dziś już koniec łepopeji z lekarzami. Wczoraj udało mi się ogarnąć laryngologa, ale wysypał mi się okulista. Pół dnia spędziłem na szukaniu
Wziąłem był w wypożyczalni rower na dobę, jakichś 20zł. według kursu, ale jakże szybko wszystko ucierpiało, na wykopie te przejażdżki po siedemdziesięciu km wyglądały tak że wszyscy rowerzyści mają dobrej rozrywki.

Wszystkim urodzionym pod gwiazdozbiórem Bliżniaków gratulacje, sam jest taki. Z tego powodu, że ten dzień trzeba jakoś spędzić nie typowo, wziąłem ten rower, w momiencie to się wydawało jak świetny pomysł na wprowadzenie lepszego życia.

Urodziny są to jak wyjście ze
mobutu2 - Wziąłem był w wypożyczalni rower na dobę, jakichś 20zł. według kursu, ale j...