Wpis z mikrobloga

@Eigerstand: mi wzrost by dał bardzo dużo, bo jestem w trakcie robienia serii operacji plastycznych twarzy i niedlugo będę miał ładną mordę, a jeśli chodzi o social skille to już mam to dobrze opanowane a nawet mam cbemikalia ktore drastycznie w tym pomagają
@Kebab_po_browarze: ja urodziłem się z krzywą mordą ale operację plastyczne są dla mnie dosyć tanie i je wykorzystuję a operacja wydłużenia nóg kosztuje kilkaset tysięcy
@Yurakamisa:
@oskar_oskarewicz: Pewnie dlatego, że to bardzo, bardzo indywidualna kwestia i każdy z nich był odrzucany z jakiegoś innego powodu.

Co z tego, że masz 190cm wzrostu skoro jesteś też brzydki/głupi/nudny/z fobią społeczną (ewentualnie wszystko na raz).

Jak się Petera Croucha kiedyś spytano kim by został, gdyby nie był piłkarzem, to odpowiedział, że pewnie zostałby prawiczkiem, a co jak co, ale akurat wzrostu mu nie brakowało.

Ja też mam w miarę dobry
@oskar_oskarewicz: w licbazie dziewczyny otwarcie mówiły że się brzydzą 190cm Sebikami z drużyny sportowej, bo mieli brzydkie twarze, a sam wzrost to był wręcz problem. Tylko dziewczyny około 180cm chodził z takimi, i to z Czadami z innego miasta. Jeden wysoki w końcu się umówił z zakompleksioną Karyną zapatrzoną w amerykańskie seriale, a cała szkoła się naśmiewała, że przez różnicę wzrostu wyglądają jak dwa cyrkowe klauny. Tymczasem prawie wszyscy 165-170 wzrostu
@oskar_oskarewicz: bo badania nie porownuja 190cm typa z morda jak rozrzutnik do gnoju do typa 170cm z oskarska morda, tylko po prostu jest 190cm vs 170cm bez zadnych szczegolow, wiec zaklada sie, ze obaj sa identyczni poza wzrostem.