Wpis z mikrobloga

@piotre94: Polacy się nie rozmnażają i to jest największy możliwy wymiar sprzeciwu. Nie mogę sie doczekać, aż współczynnik urodzeń spadnie poniżej 1. Chcę zobaczyć te mordy w tv. xd
  • Odpowiedz
@Aboin: Mem się nie klei, bo potomkowie husarii zostali, w większości, wykończeni przez spółkę Hitler-Stalin Ltd. A ci co wylądowali w wolnym świecie do komunistycznego raju nie mieli po co wracać. Zostali potomkowie chłopów pańszczyźnianych, którzy uległość mają wpisane w DNA...
  • Odpowiedz
@lagi_mozgu weź sobie spójrz na cenę baryłki w złotówkach i cenę paliwa na stacji i porównaj ja z tym co było za PEŁO, jak Kaczyński krzyczał, że paliwo może być dużo tańsze.

@Komanczo91 największy sens to by miało, jakbyśmy wszyscy możliwie jak najbardziej ograniczyli jeżdżenie i kupowanie paliwa. Oczywiście, że nie każdy może pracować zdalnie i nie każdy ma możliwość dojechania do pracy rowerem. Ale większość posiadaczy aut może zredukować
  • Odpowiedz
weź sobie spójrz na cenę baryłki w złotówkach i cenę paliwa na stacji i porównaj ja z tym co było za PEŁO, jak Kaczyński krzyczał, że paliwo może być dużo tańsze.


A co mnie peło? Czy ja bije do plemiennej wojenki?
Cena ropy przed wojną około 90$
Cena obecnie 122$

Cena
  • Odpowiedz
Jak były protesty przy zakazie aborcji czy teraz na stacjach paliw to dużo ludzi pisało, że protestujący są #!$%@?, bo utrudniają przejazd przez miasto XD


@Damianooo_421: No to oczywiste, nie chce, żeby droge blokował mi jakiś zjeb, któremu nie podoba sie polityka demokratycznie wybranego rządu.
  • Odpowiedz
Dlatego z Polakami można zrobić wszystko, jakby Kaczyński zapowiedział, że od przyszłego miesiąca VAT będzie wynosił 50% to połowa by miała w dupie, bo nawet nie wiedzą co to a druga połowa najwyżej by komentarze na fb pisała.


@Damianooo_421: Do której połowy ty się zaliczasz?
  • Odpowiedz
Nowe partie są olewane


@uriel_ck: no niestety to ich wina, nie Polaków. Za porażkę partii odpowiadają tylko i wyłącznie osoby nią zarządzające. Modus operandi że osiąga się wyniki poniżej progu a potem wyzywa ludzi od idiotów nie jest tutaj rozwiązaniem.

@Spiderman no tak, to wina nowych i małych partii, że ludzie znają tylko pis i po i to w kraju w którym każdy jest doktorem nauk politycznych... Już nawet
  • Odpowiedz