Wpis z mikrobloga

Orientujecie się, gdzie znajdę taki mocny rzep dwustronny, używany m.in. do organizacji czy spinania kabli? Sęk w tym, że obydwie strony rzepu są takie same (chropowate) i przyczepiają się z dwóch stron do siebie jak i innych materiałów, nie tak jak w tradycyjnych rzepach - tylko jedna strona.

Potrzebuję to użyć do połączenia dwóch materiałów. Dostałem kiedyś jedną taką rolkę, sprawdza się idealnie, ale potrzebuję tego więcej i nigdzie nie mogę znaleźć.

#pytanie #kiciochpyta i może #it #hardware albo #majsterkowanie
  • 14
@miszczu90: ten jest samoprzylepny z dwóch stron, a ja potrzebuję jeden pasek, który ma takie samo zakończenie po obydwu stronach i przylega zarówno do siebie, jak i innych materiałów z obydwu stron tak samo - chcę to położyć między dwa materiały, żeby mi się trzymały ze sobą (do moskitiery, gdzie ścianka jest wyłożona welurem - przylega zarówno do weluru, jak i moskitiery, łatwo można odpiąć i sprawdza się idealnie)
@Tino: mogę, ale nie wiem czy będą się łapać też innych materiałów czy tylko te dwie strony stykają się ze sobą - a zamawiać tylko po to, żeby sprawdzić czy łapią się też innych elementów mija się z celem - bo jak się okaże, że nie, to nie zwrócisz

skoro są na rynku takie rzepy i mam taki kawałek fizycznie, który sprawdza się idealnie, to chyba gdzieś to można dostać
@Bleck: TO JEST DOKŁADNIE TO! Po wyglądzie i proporcjach widzę, że właśnie coś takiego. Tylko jak to zamówić i czy da się dostać gdzieś w PL?