Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: politycy lewicy chcą zaprowadzać socjalizm i "równość", ale jednocześnie chcą żyć jak górny echelon kapitalizmu i uważają się za "równiejszych" od innych.

Udajesz że nie rozumiesz, czy poważnie nie widzisz hipokryzji?
Przecież lewica wprost twierdzi, że sam najem jest zły, bo to zarabianie na kapitale jakim są mieszkania, a przecież "mieszkanie jest prawem, nie towarem".


@skitarii: Gdula gdzieś postuluje zakaz najmu?

Z tego powodu lewica popiera też ochronę niepłacących najemców.


@skitarii: Nie ma żadnej ochrony niepłacących cwaniaków. Jest ochrona przed cwaniakami od eksmisji niezgodnych z prawem.

Analogicznie, to że przyłapanej na kradzieży jabłek córki sąsiadów nie możesz sprzedać do burdelu nie
@chione: Konserwatyzm - nie eksperymentowanie na żywym organizmie, na masowa skalę, korzystanie ze sprawdzonych w praktyce rozwiązań.
Socjalizm - wpadło mi coś do łba, i teraz każdy musi żyć tak jak właśnie wymyśliłem. Jak nie będzie chciał to łagry, masowe mordy i głód(jak będzie chciał, to też xD).
@Filipterka25 ale to hipokryzja jest ograniczona tylko do tego co się komuś podoba czy obiektywnie można na to patrzeć? Bo jak kółko wzajemnej masturbacji macie, to nie przeszkadzajcie sobie, ale nie udawajcie że interesuje was kto jest hipokrytą a kto nie xD
ale to krytykujemy całą zakłamaną klasę polityczną, czy tylko ten wycinek którego nie lubimy osobiście? Bo ja to jestem wyznawcą równego traktowania w pogardzie. Więcej - gardzę hipokrytami nawet jeśli nie są politykami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@eloyard: No raczej generalizowanie jest głupie xD to że ktoś jest konserwatystą nie znaczy na pewno, że to debil i hipokryta, bo mogą się trafić wyjątki, więc krytykowanie całej klasy
@eloyard: miałem na myśli lewicę jeżeli chodzi o życie codzienne a nie gospodarkę.

Bo tak samo można powiedzieć w drugą stronę, konserwy chcą pełnej wolności i móc sprzedawać stare parówki na rynku bez sanepidu a jednocześnie chcą zamykać sklepy w niedzielę, pilnować kto z kim sypia i zatrudniać według wyznawanej religii a nie kompetencji i pensji.
Konserwatyści to od zawsze był rak tego świata hamujący wszelki postęp


@xmain78: Polscy konserwatyści mnie wkurzają niezmiernie. O ile potrafię zrozumieć taką postawę w USA, to polskie odwoływanie się do Gierka i Gomułki jest efektem komunistycznej propagandy. W rezultacie mamy komunistycznych konserwatystów.