Wpis z mikrobloga

Generalnie nie odnosze blackpilla do calego spoleczenstwa, ale tutaj rozowa na wypoku akurat potwierdzila w 100% xD

W skrocie: kobiety nie patrza tylko na wzrost - bo np moja kolezanka patrzyla tez na rodzicow typa, zeby moc uzyskac szybszy awans w branzy xDDDDDDDDD

Co najciekawsze - nasza mirabelka nie widzi w tym nic zlego <- to tylko pokazuje ze dla niej to jest normalne ze motywacja do wyjscia za maz jest np. mozliwosc uzyskania korzysci od tesciow. To jest po prostu przykre i smutne...

#przegryw #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
m.....0 - Generalnie nie odnosze blackpilla do calego spoleczenstwa, ale tutaj rozowa...

źródło: comment_1654770388YRMkVwLQFK76tKEiuwpRfL.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@marcooo80: spoko, na końcu i tak będzie zdradzała manleta doktorka z jakimś mandingo czy innym habibi z lufa 25cm - #natura

@wypok_user_321:

#!$%@? co za laska, ale kompromitacja. ciary przechodzą po plecach jak realnie widzi się jacy ludzie są wyrachowani. No ale ostatecznie czego można było się spodziewać po p0lka? Zawsze mógł też nadrabiac innymi zaletami materialnymi xD @Zakretka21
  • Odpowiedz
@marcooo80: ogólnie uważam że nie jest over dla chłopa, a tutaj podałam tylko przykład że chłopak niższy niż 180 cm jest z dziewczyną od siebie wyższą. Ona jest bardzo ładna, pracowita, zabawna i po prostu dobrych i miłych chłopaków to mogłaby mieć na pęczki. A jest z nim. Zapewniam Cię, że on też nie chciałby dziewczyny nie z lekarskiego ;).
Nie napisałam nigdzie że pochwalam jej zachowanie bo tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Zakretka21: podalas konkretny przyklad - laska jest z nim bo widzi szanse w jego rodzinie na szybszy awans.
Teraz probujesz dopisywac kolejne elementy historii, ale wtedy bylas jednoznaczna.

Byc moze sama tego nie widzisz, i prawdop. nie wiesz o co sie rozchodzi - tym bardziej jest to smutne i brutalne.
  • Odpowiedz
@Zakretka21: mowimy o Twoim wpisie - on jest akurat czarno-bialy.
Co do zycia - to juz opisuje w pierwszym zdaniu mojego wpisu - nie ekstrapoluje blackpilla na cale zycie, ale akurat Twoj wpis pieknie go ukazuje ;d

Nic personalnego, natomiast dla facetow to cenna lekcja jakimi kategoriami patrza rozowe :)
  • Odpowiedz
@marcooo80: ależ wy szybko generalizujecie i wysnuwacie wnioski, chociaż ja też rzeczywiście źle trochę opisałam sytuację i też jako kobieta dostałam cenną wykopkową lekcję.
No nic, damage is done.
  • Odpowiedz
@marcooo80: Ale to nie jest nic dziwnego w sumie, zawsze człowiek się stara orientować czy różowa jest z dobrego, inteligenckiego domu czy z robotniczego czy jeszcze gorzej z patologii.
  • Odpowiedz
@Cozzie: Dokładnie. Ile jest dziewczyn, które mogłyby startować w Top Model ale pochodzą z patologicznego środowiska więc nie interesują się nimi faceci, którzy np. są prezesami firm czy lekarzami? Zamiast tego wybierają dziewczynę z klasą, nawet jeśli nie jest równie atrakcyjna co osiedlowa miss. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie ma sensu tłumaczyć im o co Ci chodzi. Oni mają już wyrobiony kontest tego co napisałaś, taki który wpasowuje się w ich retorykę.


@Phyrexia: ale jaki kontekst skoro napisala czarno na bialym - liczylo sie polozenie tesciow i to w kontekscie ze 'wyglad sie nie liczy ale inne cechy' xD?

Mozesz robic fikolki, i dopisywac sobie historie, ale tutaj wpis jest jednoznaczny.
  • Odpowiedz
@Zakretka21: dziekuje. Nie naleze raczej do tagu przegryw (wg kryteriow jakie sobie przyjmuja), a moj wpis to jedynie podsumowanie obserwacji. Niemniej milo ze nie reagujesz wyparciem i zloscia (jak np phyrexia xD)
  • Odpowiedz
@marcooo80: Kontekst który próbowałeś przedstawić jest taki, że dziewczyna okazała się mentalnością blachary bo poleciała na faceta z wykształceniem z bogatej rodziny. Natomiast nie o to chodziło @Zakretka21 która podała przykład gdzie ktoś niski lub nieatrakcyjny może zrównoważyć innymi cechami swoje wady fizyczne.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: no i kontekst jest w 100% potwierdzeniem tego co opisalem - nie chodzi o wzrost, ale rowniez o np. ustawionych starych. Jak wiec to nazwiesz jak nie blacharstwem?

Widze autorka wpisu namietnie plusuje twoje wpisy - czyli jednak dalej nie widzi w tym nic zlego/dziwnego.
Ja rozumiem ze solidarnosc jajnikow, ale ja sam z szacunku do siebie nie potrafilbym isc tak w zaparte.
  • Odpowiedz
@Zakretka21: spoko. Dziwi mnie bardziej ze plusujesz wpisy phyrexi ktora broni cie, choc nie ma racji i idzie w zaparte.
Dla mnie zawsze wazniejsza byla prawda niz jakies konotacje polityczne, czy poczucie ze musze wygrac za wszelka cene.

No nic, to przykre, ale kazdy zyje jak uwaza.
  • Odpowiedz