Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? to, że całą winę zwala się na pilkarzy. Mamy najlepsze pokolenie od lat ale nie potrafimy nic poważnego wygrać, udaje się tylko z San Marino czy inną Andora. To, że mamy słabych piłkarzy to #!$%@? i szukanie winnego, wiem, że nie jesteśmy potęgą ale są dużo słabsze reprezentację a potrafiły osiągnąć dużo więcej. My od 10 lat na stanowisko trenera bierzemy jakiegoś Cześka czy innego brzęczka, którzy nie potrafią prowadzić klubu w ekstraklasie a mają się brać za reprezentację... Były szansę zatrudnić jakiegoś porządnego trenera ale oczywiście lepiej było po taniości zatrudnić jakiegoś kolegę Janusza. Szkoda, że tak dobre pokolenie w polskiej piłce jest tak marnowane przez głupotę PZPN #mecz #reprezentacja #kanalsportowy
sxilll - Ale mnie #!$%@? to, że całą winę zwala się na pilkarzy. Mamy najlepsze pokol...

źródło: comment_1654748928UyEzN6YlVHQEAI51TOXwZZ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@mcxero: Czy gdziekolwiek napisałem że Puchacz się nadaje na tą pozycję? On liczby ma identyczne, tylko że grał w pucharach myszki miki w #!$%@? a nie w Romie. Na lewą stronę nikogo nie mamy od niepamiętnych czasów, Reca daremny, Puchacz daremny, Jędza (XDDD) daremny. Najlepiej (co nie znaczy że dobrze, bo też słabo) to wygląda tam Bereś - wtedy możemy grać Beresiem na lewej i Cashem na prawej, a rotować
  • Odpowiedz
Potem sugerujesz, że nikt nie pamięta Niemców z 2010 roku (chociaż rozjechali Anglię 4-1 oraz Argentynę 4-0 i pamięta to niemal każdy przeciętny kibic kopanej)


@falden: ja chyba jestem przecietnym kibicem a pamietam tylko Hiszpanie i Holandie.

Na koniec dodajesz, że Polska nie ma żadnych szans z topowymi drużynami bez trenera (chociaż w ostatnich latach wielokrotnie graliśmy dobre mecze z drużynami typu Włochy, Hiszpania, Anglia, Niemcy czy
  • Odpowiedz
Nigdy nie będzie znowu kogoś pokroju Beenhakkera, bo ten miał swoje zdanie i wizję i nie bał się tego otwarcie mówić. PZPN nie lubi takich, mają być krewni i znajomi królika. Polska myśl szkoleniowa przypomina czarną dziurę, nie da się jej zauważyć
  • Odpowiedz
nie potrafimy nic poważnego wygrać, udaje się tylko z San Marino czy inną Andora.


@sxilll: Szwecję pokonali, Walię pokonali, Niemców pokonali, kilka innych meczy na remis... ale tak nic sie nam nie udaje, bo dostalismy jeden meczyk 6:1 w momencie w ktorym testujemy skład
  • Odpowiedz
  • 1
@sxilll to tak jak w Barcelonie, trener musi mieć DNA klubu bo ktoś obcy by jeszcze zrobił porządek z zawodnikami a jak tak można na wychowanków. U nas to samo, trener tylko Polak, najlepiej z naszej ligi bo przyjdzie jakiś Niemiec, Włoch czy Holender i zostawi 5 graczy a resztę weźmie nową
  • Odpowiedz
@sxilll: to jest marnowanie genialnego pokolenia piłkarzy, z rodzynkiem Lewandowskim, który nie wiadomo kiedy nam się trafi. W normalnym kraju ryży prezes by miał ciągle jechane, że jakichś "mających ogien w oczach" wuefistów zatrudnia, ale nie u nas, bo u nas media sportowe to banda kolesi. Prezes się zmienił i zatrudnili trenera, który tak dobrze Legię ułożył, że prawie się z ligi #!$%@?ła. No ale selekcjoner ma Stanowskiego i jego
  • Odpowiedz