Wpis z mikrobloga

Widzę, że tag #korwinnadzis jest zalewany ciągłym spamem od @fredo . A więc warto też przypomnieć chociaż kilka cytatów samego autora owych wpisów:

nie uważam, żeby był najbzdurniejszy. Uważam, że komunizm jest najbardziej racjonalnym systemem.


link

Dalej wstawił on bez żadnego zdystansowania się znalezisko, w którym to autor tekstu pisze takie oto rzeczy:

Nazywanie Lenina zbrodniarzem jest oszczerstwem,


Wojna pomiędzy Polską a Rosją Radziecką została wywołana przez ofensywę Piłsudskiego na Kijów


bolszewicy w swoim pismach politycznych od samego początku krytykowali terror indywidualny


A dalej jeszcze mały śmieszek freda:

Żyjemy w demokratycznym państwie prawa. Z ludźmi, którzy odrzucają demokratyczne państwo dyskutować się nie powinno.


link

O ile jestem za tym żeby oddzielać tezę od jej autora to tutaj (słuszne, czy też nie) wykazywanie zamordyzmu Korwina przez kogoś, kto sam siebie nazywa komunistą jest po prostu żenujące.

#oswiadczenie #bekazlewactwa #lewackalogika #lewaknadzis
  • 12
Tak teraz oznaczone są komentarze skasowane przez moderację.


@Ginden: Kiedy wszystko zdaje się działać poprawnie. Po prostu zepsuj jakiś losowy element.

No, chyba że przyjmie się definicję lewicy taką, że Milton Friedman jest centrolewicowy.


@Ginden: Friedman jest bardzo kontrowersyjny wśród wolnościowców. Nie wiem, czy pasuje do niego właśnie ten przymiotnik, ale wiele jego postulatów mijało się z liberalizmem.

Dla mnie lewactwo to duże poparcie dla interwencjonizmu/socjalizmu streszczone w przeświadczeniu, że