Wpis z mikrobloga

#android #iphone #smartfon

Tyle ostatnio wojenek się pojawiło i argumentów że taki Android zajebisty to proszę - macie okazję się wykazać, szukam zamiennika dla mojego iPhone 8 tyle żeby nie był gorszy od niego ale jak najbardziej zbliżony. Macie jakieś propozycje do 4k pln?
  • 19
  • Odpowiedz
@rakujp: ja znajomej szukałem telefonu. Nope, Android jednogłośnie uznał, że poniżej 6" to się nie da, najgorsze, że Apple chyba też od nich odejdzie na rzecz wielkiej 14 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja się przesiadałem z 5s i nie chciałem patelni, tylko telefon do obsługi jedną ręką i schowania w każdej kieszeni. Mini jak znalazł
  • Odpowiedz
@Nie_znany: Noo tak jest. Nie mam sentymentu ani do androida ani do apple, na zmianę miałem ip 4s, później 5s, później androidy i znowu mam ajfona, bo najlepiej siedzi w łapie
  • Odpowiedz
@Greensy: I okaże się że w tym s22 krócej mu trzyma bateria niż w starym ip8. Miałem przez chwilę s22 ultra i była tragedia więc nie chce wiedzieć co by było z podstawowym modelem.
  • Odpowiedz
@aarahon: nie rób błędu i nie zmieniaj na andka, bier 13mini, ja też czekam teraz z wymianą swojej 8mki chociaż nic jej nie potrzeba. Mi zależy jedynie na trochę lepszych zdjęciach w low light
  • Odpowiedz