Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, mam dziwną sytuację w pracy i nie wiem jak z niej wyjść bez nadszarpnięcia wspólnych dobro pracowniczych relacji..

Otóż, miesiąc temu przyjęła się do nas do pracy różowa mniej więcej w moim wieku (24-25 lvl) na moje byłe stanowisko - no i oczywiście mi przypadło szkolenie jej na to stanowisko.. Oczywiście zachowywałem się względem niej normalnie - trakruje ją jak każdego innego pracownika.. (no, jest pierwszą babką zatrudnioną u nas w małej firmie więc może coś źle robię ale sam nie wiem). W dodatku myślałem bardziej, że trochę przesadzam, bo w moim stylu są raczej cięte komentarze na temat popełnionych błędów czy lekkie wyśmiewanie - jak to w męskim gronie. Oczywiście starałem się powstrzymywać, no ale kilka specjalnie cietych i ironicznych uwag miałem okazję wystosować pod jej adresem - no w końcu ją szkoliłem więc czemu nie wykorzystać okazji do smieszkowania. Sam nie wiem może czegos nie zauważałem.. Ehh no ogólnie już kilka dobrych tygodni jest sama na stanowisku i daje sobie radę. Ale nie o tym. Otóż wczoraj dostałem od niej propozycję bliższej znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie byłoby w tym nic dziwnego i w sumie czemu nie - jest bardzo w moim typie i jest taka malutka, że czasem mam wrażenie, iż dałbym radę ją schować w swoją kurtkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko, iż widzę że ma na palcu obrączkę zaręczynową.. I można powiedzieć, że z tego względu mnie zatkało i nawet nic jej nie odpowiedziałem i poszedłem w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) autentycznie teraz mam jakieś leki i omijam swój dawny dział szerokim łukiem - co jest trudne, bo żeby wejść do mojego to muszę przejść przez stołówkę, kantorek, biuro kumpla i dopiero wychodzę na końcu korytarza już do swoich drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak nie da się żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak mi głupio i nie wiem co zrobić że od kilku dni nie śpię ( ͡° ʖ̯ ͡°) macie jakieś rady dla aspołecznego debila? Oczywiście raczej odpada związek z kimś kto aktualnie jest zaręczony... Uważam takie działania za #!$%@?ństwo ale z drugiej strony w sumie wszystko mi się w niej podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale teraz to już raczej musztarda po obiedzie i tak z tą ucieczką

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a09e54af62711cf5c3f4b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: umów się i pogadaj, może wcale nie jest zaręczona albo nie jest zadowolona ze swojego związku, idealna sytuacja żeby to wykorzystać. Nawet z mężatką można się zapoznać, może akurat ma zamiar odejść od chłopa. Żeby się nie spalić, nie ukrywaj swojej naturalnej osobowości i nawet nie bój się czasami udawać jeszcze bardziej aspołecznego, niż jesteś, to ci pomoże.
@AnonimoweMirkoWyznania: upewnij się w jakiś sposób czy napewno jest zaręczona. Bo ja np mam na palcu(akurat tam gdzie się daje zaręczynowe bo tylko na niego pasuje) noszę pierścionek z diamentem po swojej zmarłej babci, z którą miałam bardzo dobre relacje.
@paula_pila: Teraz przypomnij sobie na którym palcu miałaś randomowe pierścionki w dniu, w którym twój Mirosław pierwszy raz do Ciebie zagadał. Albo gość jest odważny albo opatrzność czuwała i palec „zaręczynowy” był tego dnia wolny.