Wpis z mikrobloga

A mnie to śmieszy w tej aferze, że wystarczy pokazać urywek korespondencji z komunikatora, żeby wyczuć, że oni kombinują tam jak wyrwać kasę od świeżaków, leszczy i ludzi trochę mniej ogarniętych. Tylko trzeba sobie też dorobić legendę, że np. ja to jestem na krucjacie edukacyjnej xD

#gielda #trader21 #zaorski #inwestycje
  • 10
  • Odpowiedz
@maniek74: w sumie to chyba nic nowego. Coś o mpay, merlin, pump&dump, Trader21 się wybiela że on tylko edukuje ludzi, nie pokazuje statementu bo boi się że go okradną (ale chwali się ile to nie dał na pajacyka, albo ile zarobił na książce) i trochę wyciąganie brudów w stylu że Zaorski żebrał o kasę jak zbankrutował, albo pokazuje tylko swoje zarobki a nie pokazuje w pełni strat. To tak na szybko,
  • Odpowiedz
@maniek74: podziwiam kto to obejrzał w całości, fragmenty z fb i do tego teoria, polowa filmiku o tmy jak robic pump & dump, nie wiem moze po to zeby nabijac watch time, po co takie rzeczy tlumaczyć skoro potencjalnym odbiorcą tej dramy są ludzie zwiazani z giełda, randomowe osoby w ogołe nie będą tym zainterewsowane tego typu drama, jedyne co może być ciekawe to ta umowa z brokerem
  • Odpowiedz
@card_man: @mata_3: ja pobieżnie śledziłem sytuacje z mPay, bo wykopki na tagu caly czas pisali, ze Zaorski znów „ubiera” ludzi, tymczasem on przy wpisach o tej spółce wszedzie dodawał, ze „to jest moje” zeby nikt w to nie wchodzil i ze ogólnie hejtuje ludzi którzy kopiują jego ruch itd, jesli mimo to ludzie sie ładowali i kopiowali jego ruchy, to nie wiem o jakim ubieraniu jest tu mowa, chyba ze
  • Odpowiedz
@maniek74: xD no nie gadaj, że tak serio mówisz, z tym, że Zaroski pisze "NIE KOPIOWAĆ" xD. Co drugi wpis naganiający na bankierze kończy się "TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA" xD. Zaorski nie jest głupi i jest świadom swoich zasięgów oraz tego jak potrafi wpłynąć na cenę. Robi to w taki sposób, żeby potem móc się wykręcić.
  • Odpowiedz
@czup: ale to co mial niby pisac? Skoro „nie kopiować” odczytujcie jako „kopiować” to aby go nie kopiować mial pisac „kopiujecie mnie”?
  • Odpowiedz