Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do jakiegoś większego otwartego świata. Na ten moment na ogranie czeka AC: Origins, Wiesiek, RDR2 i Horizon Zero Dawn.

RDR2 ma jeszcze 30 klatek.
Wiesiek jeszcze nie dostał pacza.
Zostaje więc Origin albo HZD na tę chwilę.

Słyszałem, że fabuła i dialogi w obu tych grach posysają. Ogrywam DG i tu fabuła przy ostatnim obozie też poleciała w dół, a najgorzej wypadły rozmowy między postaciami, poziom mega poszedł do dołu i ogólnie czym dalej tym gorzej, no i jestem trochę przewrażliwiony na tym punkcie.

Co wybrać?

  • AC: Origins 28.2% (31)
  • Horizon Zero Dawn 71.8% (79)

Oddanych głosów: 110

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielony_Ogr: hzd nie znam, więc nie głosuję. w ACO syn pogrywał. Z tego co widziałem, rozmiar świata nie był porównywalny z całością Wieśka, raczej bym porównał z Velen. Dialogi nie porywały, fabuła też nie, ale było sporo misji.
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr gdzie noby fabuła w Horizonie posysa? O.o chyba tych co czytać nie potrafią...

Origin zmęczyłem do połowy. Otwartość świata i sztuczne ograniczenia w LVL postaci mnie odepchnęły. W horizonie w sumie od początku masz jakieś szanse walcząc nawet z doyebanymi przeciwnikami, kwestia techniki.

Ogólnie polecam horizon dla historii i postaci, dialogi w sumie bywają drewniane, ale nie jest to takiś duży problem, kiedy tyle bestii jest do upolowania...
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: HZD jest przeciętne. Walki z maszynami spoko, ale fabuła posysa. Ja Asasynki omijam, bo ubi sztucznie przedluza gry i predzej sie porzygasz niz przejdziesz. Imo wybierz HZD, ale tylko dlatego, ze jest krotsza.
  • Odpowiedz
@JackBauer: A ogrywałeś Days Gone, tak żeby porównać te dialogi?

@hrumque: nie no będzie ciepło to lece na działeczkę, ale jak siedzę w domu i mogę coś ograć to bym ograł zwłaszcza, że ostatnio ciągnie mnie do gierek jak za młodych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: A jakby Ci się HZD spodobało to HFW jest klasę wyżej. Fabularnie i graficznie dużo lepsza gra od 1 części. Do tego super efekty dual sense. Zresztą nawet jakby Ci hzd nie siadło to i tak kolejną część polecam ograć :)
  • Odpowiedz
@JackBauer: no widzisz, te dialogi w DG na początku były spoko, ale później robią się słabe, te postacie zaczynają #!$%@?ć coraz większe bzdury i w ogóle cyrki są z nakładaniem się na siebie dialogów, masakra jakaś

@Hermen_Hulst: taki jest plan o7
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: Origins spatynowałem, a w Horizon jestem gdzieś w połowie i bardziej podoba mi się Horizon.
Natomiast jeśli w grę wchodzi kupno czegoś innego ale nie drogiego - polecam AC: Odyssey. Jeśli lubisz mitologię grecką - powinno Ci się spodobać.
  • Odpowiedz
Ogrywam DG i tu fabuła przy ostatnim obozie też poleciała w dół, a najgorzej wypadły rozmowy między postaciami, poziom mega poszedł do dołu i ogólnie czym dalej tym gorzej, no i jestem trochę przewrażliwiony na tym punkcie.


@Zielony_Ogr: daj wpis z podsumowaniem gry po przejściu, Twoja wcześniejsza bardzo pozytywna opinia była bardzo popularna, tylko że to była taka early impression bardziej. Ja po 10h byłem zadowolony, po 20 znużony i
  • Odpowiedz